Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eleni868

29 lat chce sobie pomoc po rozstaniu

Polecane posty

Gość eleni868
Na kafeterii pojawiaja sie czasami normalne odpowiedzi i na takie liczylam, obiektywne i kulturalne. Jak juz pisalam - nie mam z kim porozmawiac na zywo, a nie chcialam tego w sobie dusic. Zajrze tu jeszcze jutro, teraz sprobuje zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleni, jeśli poważnie chcesz pogadać to podaj maila, gg cokolwiek. Wtedy można logicznie pogadać. Cudów z kafeterii bym się nie spodziewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 to zdecydowanie za wcześnie. Poczekaj do czterdziestki, a najlepiej do 50, wtedy dziecko raczej ci się nie "przydarzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napisalas jest wręcz śmieszne. Jestem trochę starsza od ciebie, aktywna seksualnie i nie mam dzieci. Są zabezpieczenia. Twój facet miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleni868
eleni868@o2.pl jesli ktos chce, oczywiscie tutaj tez sie wiele nie spodziewam, ale co mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to lekarstem na to jest mądry partner. A w sprawie antykoncepcji poradź się mądrego ginekologa, który na pewno znajdzie odpowiednią dla Ciebie metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, zastanów sie co cię powstrzymuje i się tego wyzbądź jesli boisz się bólu , to najpierw sama sobie przebij błonkę wibratorem, nie odrazu, ale powolutku,kazdego wieczora po troszeczkę wkladaj go głebiej i głębiej, oddychaj głębokoto na serio pomaga, no i myśl erotycznie haha aby sie podniecić facetem się nie przejmuj, daj mu odejśc jesli taką podjął decyzje a teraz zajmij się sobą i bez żadnej presji odkrywaj w sobie seksualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleni868
Myslalam, ze cyklotest i gumka to dobre rozwiazanie, bo bym sie nie trula. No i oznajmilam mu to, a on na to, ze on nie chce zebym sie zmuszala... no to ... po prostu nie bylo miedzy nami takiej cieplej rozmowy, tylko albo foch zaraz albo jakies zdenerwowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×