Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy u was też tak jest że facet między 30 a 40 robi sie obrzydliwy ?

Polecane posty

Gość gość

Im starszy to tym bardziej puszcza obrzydliwe bąki bez opamiętania. I nawet nie nie zastanowi sie ani razu że nie jest sam w pomieszczeniu. Nie myje stóp ani nie używa nigdy pumeksu (mimo że z wiekiem widać że powinien on wejść już pilnie do stałego użytku). Chodzi boso po mieszkaniu nawet w zimie i dłubie w tych stopach tak że czuć na cały pokój a na zwróconą mu uwagę by tego nie robił nijak nie reaguje, ani sie nie przejmuje i jest kompletnie głuchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???? nie komentuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tylko twój ojciec tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do bąków, to potwierdzam hahahah Ale że się nie myje? Tego bym nie zniosła! Mój myje się codziennie przed snem i to bardzo dokładnie. Jedyne co mnie denerwuje, to że jak się spoci, to niekoniecznie chce zmienić koszulkę.Muszę czuwać nad tym. Brudasa bym nie zniosła.Skarpety i majtki sam zmienia codziennie. Chyba mam skarb w domu., haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale z facetami tak sie robi, a im starszy tym gorzej. Zauwaz, ze ok 40, co 2 facet zaczyna przypominac L Walese..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to Wałęsa vel Bolek by się ucieszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mniemanie maja o sobie że hoho, rówiesniczka dla nich za stara :D muszą miec 10 lat mlodszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno po 40
jest tylko jeden problem drogi krytyku :D faceci po 40 maja kaaaasssssseeeeee a kasa dla kobiet jest najwazniejsza wiec nie truj swoja dziecinna demagogia tylko wez sie za robienie kasy a kobiet bedziesz mial jak lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie jest az tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgraja idiotek chwali sie kogo sobie WYBRALA. Na szczescie sa rozgrniete kobiety, ktore zastanowia sie zanim z kims pojda. Az zal czytac jaka trzeba byc glupia by na podstawie swoich wyborow okreslac mmilliardowa populacje. Niech zgadne autorka to feministka i jak widac mizoandryczka. "Kazdy mezczyzna zly a kobiety idealne". Matrix level hard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam topik faceta ok 40tki, który szukał 25-letniej dziewczyny i jedna ze swoich zalet przedstawiał, ze jest czysty. Śmiać mi się z tego chciało, czystość to powinien być standard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kasę :D te marne grosze. Już każda chce mu dobrać się do tych 3tyś netto i żyć jak królowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kasę :D te marne grosze. Już każda chce mu dobrać się do tych 3tyś netto i żyć jak królowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona 39 letnia też chodzi i puszcza cichacze pewnie nie kontrolowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilialuskowa
Ludzie, 30-40 lat to nie jest źle, to jeszcze wiek średni a nie już starość całkowita :) ja z mężem mamy po 50+ lat i takich sytuacji nie ma, a nawet aktywnie spędzamy czas i uprawiamy sex. To co opisała autorka to jakiś koszmar, nie wyobrażam sobie czegoś takiego w domu. Klucz do normalności to dbanie o siebie wzajemnie i dbanie o siebie, wygląd. Ja trochę przytyłam w okolicach 35 lat, ale potem zrzuciłam sporo i mężowi się cały czas podobam, on mi tak samo (poczytajcie sobie :) http://rabatseniora.pl/babska-motywacja-do-odchudzania/ ) , jak ktoś jest brzydko mówiąc zramolałym starcem bez chęci do zycia to się nie dziwię ze tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielinczuk
Tak czytam wpis Pani Emilii i również sie zgadzam, warto dbać o siebie, nawet z myślą o innych. Odnośnie rabatseniora.pl to dobrze znam stronę, dużo rabatów do wielu sklepów, leków, kosmetyków, także z pomocą można wiele zdziałać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda szuka: - przystojnego - wysokiego - bogatego (z domu lub który się dorobił sam) - młodego. Niestety zawsze któregoś elementu brakuje. Może być przystojny, wysoki, młody ale niezbyt bogaty. Czasem facet jest bogaty, młody, wysoki, ale z twarzy paskudny. Albo bogaty, wysoki, przystojny ale wiekowy... Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja puszcza bąki w wannie aż w pokoju słychać a wy tu na facetów najeżdżacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko w pokoju bo ja jestem waszym sąsiadem i też ją słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zraniona baba wylewa zale. Porada przestan leciec na nie swoja lige i ogarnic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
12:02 w samo sedno :) Kto normalny wymyśla takie tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×