Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Germanwings pilot Andreas Lubitz z Düsseldorfu

Polecane posty

Gość gość
"Linie dla biedoty"??? 90% z was nie widzialo z bliska samolotu, 95% nigdy nie latalo samolotem, a teksty takie , jakby wszscy latali liniami Emiretes :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:11 ani widu ani slychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linie dla biedoty"??? 90% z was nie widzialo z bliska samolotu, 95% nigdy nie latalo samolotem, a teksty takie , jakby wszscy latali liniami Emiretes smiech.gifsmiech.gif xx 100% racji , przybijam c****ateczke a ta cala noblese widzialam na forum kilka dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ci sie z noxelia pomylilo vel mizantropia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Emirates ( literowka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie teksty ze linie dla biedoty sa żałosne. Znalezli sie sami burzuje co to podrozuja biznes klasa. Normalny czlowiek by tak nie powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co te glupie komentarze? kazdy leci tym czym chce,gdzie szybciej i taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andreas to SCHIZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogimi normalnymi liniami latają doświadczeni najlepsi piloci. boeingami . a tanimi dla plebsu tacy od airbusów. czyli klasy gimbusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2009 roku rozbil sie samolot drogich linii Air France i co ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez urazy ale ten pilot wyglądał jak prawiczek z kafeterii, pewnie tylko bycie pilotem (= duża kasa) pozwalało mu mieć kobietę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak zaplacilam za podroz pojechalam na lotnisko i mi kazali zwazyc wszystkie torebki i zaplacic za nie.w Warszawie na lotnisku kazali mi zwazyc wszystkie bagaze i za nie zaplacic tak ze ta tania podroz za 70 euro(w obie strony)wyniosla mnie RAZEM 300 euro." :D Bos glupolek :D Wszystko jest dokladnie opisane - jakie bagaze w cenie biletu mozna zabrac, ile kg itd. Czytac trzeba i problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bos glupolek-zgadzam sie KTOS mi zalatwial ten bilet-a w warszawie doszlo kilka rzeczy do walizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(bez urazy ale ten pilot wyglądał jak prawiczek z kafeterii, pewnie tylko bycie pilotem (= duża kasa) pozwalało mu mieć kobietę smutas.gif ) X No ale sie usmialam z tego ,prawda ze mial wyflad prawiczka z kafeterii,on jakis niedorobiony podobny do jakiegos gryzonia.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego ze ktos ci zalatwial bilet , na stronie przewoznika sa zasady mozna przeczytac stoi pozniej taka szaramota i placze i przeklada z bagazu do bagazu i wciska k***a ten podreczny to tej ramki i upycha i wkoncu pisze glupoty o tanich liniach zamiast sie przygotowac pozadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że nie tylko ja to zauważyłam, pewnie przez wygląda miał ciężkie życie i dlatego się leczyl psychiatrycznie, miał obsesję , że mało zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po urodzie od razu widać że to Niemiec. Do filmu o hitlerjugend by pasował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy są chyba zakompleksieni pisząc takie teksty-"linie dla biedoty"... Latam samolotami od ćwierć wieku.Dwa,trzy razy do roku.Różnymi liniami-KLM,Lufthansa,Varig,Lot,British Airways,American Airlines,Aeroflot,SAS i wiele innych.Także liniami lokalnymi.Tańszy przewoźnik nie oznacza gorszy.Na pewno nie ma tam konsumpcji jak w liniach droższych ale to przede wszystkim jest uzależnione od długości trasy czyli czasu trwania lotu.Na pewno lecąc z Australii czy półkuli zachodniej do Europy otrzymacie trzy dobre posiłki-mając do wyboru np. mięso,rybę,dania jarskie.Alkohol,napoje są w cenie biletu.Ale już na krótkich lokalnych trasach linia nie ma znaczenia.Lecąc w USA np. z Houston do Waszyngtonu nie będzie takiego wypasu jak przez ocean.Tym bardziej,że wszyscy od ładnych paru lat oszczędzają,także w tym biznesie.Ale nie kosztem bezpieczeństwa.No chyba że traficie na jakiegoś oszołoma w dziczy to różnie może być.Fakt,15-20 lat temu wszystko było lepsze.Było więcej gadżetów,łazienki były lepiej wyposażone-np. można było odświeżyć się jakąś wodą toaletową.Niektórzy,niestety,traktowali to jako coś co można sobie zabrać. A teraz to raczej w klasie biznes.Dobrze,że patrzenie na stewardessy nic nie kosztuje...ha,ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 :21 to moja kolezanka tak zalatwiala/pomogla mi TANIO zalatwic ten bilet.teraz to ja wiem co jest grane,ale nie JADE WIZZAIREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×