Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noworodek spi tylko na rekach. Pomocy...

Polecane posty

Gość gość
ABsolutnie nie pozwole mu płakać samotnie w łóżeczku nawet jeśli mam w ogóle nie spac. Jednak nie mogę go tez trzymać na rękach cala noc, bo dopiero później będzie problem... póki co obudził się już 3 razy, ale dostawałam na chwile do piersi i gdy zaczynal zasypia odkladalam do łóżeczka. Nie szło go uspokoić bez podania piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
no i tak jest prawidłowo=podawaj mu piers kiedy chce,opn jest jeszcze mały zebys miala mu wyznaczac godziny. nawet jesli to by miało byc co 5 min. znaczy np moja marudzila,nie chciala to bralam na rece i spacerowalam po pokoju, pokazywałam jej swiat a za chwilę znowu do piersi i wtedy zasysała. jak zasnie przy piersi to-wazne- odczekaj z 10 min az zasnie naprawde mocno. wtedy mozesz go rpzełozyc i raczej się nie obudzi. ale nie od rauz po asmieniu tylko najlepiej te 10 min odczekaj. przygotuj sobie jakas lekturę albo cos pod ręką np komorke,tablet etc zebys np nie siedziala "bezczynnie" tylk cos robila. ja bralam jakies ksiazki,nieraz przygotowywałam pilota,nieraz bralam tablet lub klikalam na komorce, wiem,jak ciezko jest siedziec i czekac,minuty lecą a tu tyle rzeczy do zrobienia:) ale coz... albo jakdlam cos a mala spala przy piersi albo cos robilam pozytecznego zeby nie tylko to ze tylko siedzę. nieraz tez i sama zasypiałam. niestety,na poczatku trzeba duzo siedziec , potem maluszek bedzie chciał poznawac swiat wiec nie bdziesz juz tak uwiązana za to zacznie się nastepny cyrk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój spał w swoim łóżeczku od 1 dnia.. nie trzeba było tak go przyzwyczajać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje spało przy piersi, nie wiem co to noszenie noworodka, czy niemowlęcia. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy dziś 11 pobudek na piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja dzis zaczunsm nauke samodzielnego zasypiania. Corrka jutro koncxy 5 tyg. Wczesniej zasypiala przy piersi albo sama. Teraz zaczynaja sie schody bo w nocy otrafi corcia godzinke nie spsc. W domu mam.jeszcze 5 lstke wiec w dzien nie odespie za bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tez tak miał, myslalam ze ja go tak nauczyłam ze noszenie na rekach spal tylko nie raz w dzień nie spal nic a noca spal ze 3 godz, bywaly dni ze spal 5 godz na 24 godz, myslalam ze ma kolki, okazało się ze ma skaze bialkowa która dopiero uwidacznia się w polowie 2 mies, i tak było u mnie miał 2,5 mies i zaczely się plamy na nogach buzi czole brzuchu, ma silna alergie mega mocne mleko, i wiecie co może nosze go z 3 godz dziennie, spi mi noce, w dzień po każdym karmieniu. Nie chce straszyć ale obserwujcie swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza rada: huśtawka FISHER PRICE owieczka, na prąd. Kosztowała około 450 zł, ale cudownie usypiała dziecko w 10 minut i cisza na długoooo. Sprzedałam ją za 380 zł po roku, także kosztowała tylko 70 zł. Dziecko było zachwycone i my również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygladaha plamy przy skazie bialkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam hustawke Rainforest, elektroniczna. Córka uwielbiają. Syn polezy 3 min i placz na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym sposobem jest otulanie malucha, tak aby czul ze jest ciagle w objęciach mamy, ja otulałam kocykiem swojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość156
nie czytalam dokladnie wszystkiego ale moj maluszek tez tylko spal na rekach, doslownie padalam na twarz. kolezanka poradzila zeby zawijala go w rozek! nie wierzylam ale to dziala . potrafi przespac spokojnie 3 godz, warto sprobowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój na początku chciał spać tylko obok mnie w naszym łóżku. Położna zasugerowała, że chodzi mu o mój zapach. Owinęłam małego w rożek i moją koszulę nocną i ułożyłam w łóżeczku. Obok niego położyłam tetrową pieluszką, w którą wycisnęłam w parę kropli mleka z piersi. Zadziałało. Spał jak anioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×