Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

Styczniówki 2016

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem po clo i też juz czekam, celuję w 11 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przytulanko" :D to od przytulania mozna zajsc w ciaze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladaj topik jak sie uda a nie zasmiecasz, jak zaszlam w ciaze i szukalam listopada to kilka wyskoczylo przez takie narwane staraczki i pozniej ludzie sie szukaja.. Sa topiki dla staraczek przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ja miałam ostatnio @ 24 marca termin wypada na 1 styczna ;) dziś powinien być @ ale nie widać i nawet dobrze się czuje zawsze wczesniej brzuch i piersi bolaly. Cieszę się bo być może jestem w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersoon
Hej dziewczyny! Ja @ miałam 28 marca dziś zrobiłam test i 2kreski :) obliczylam i termin 2.01 zobaczymy co powie lekarz, a i takie pytanko w którym tyg najlepiej się wybrać do lekarza ? 8tydzien ? To moja pierwsza ciąża dlatego pytam. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja rownież termin mam na 01.01.2016:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witka, ja na 08.01 mam termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :) gratuluje mamuśki!! :D ja mam termin na 14.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Witam :-) ja mam na 9.01 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko czy ginekolog w 8 tygodniu moze stwierdzic ze wszystko jest w porzadku ? Czy to jeszcze za wczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 11.01.2016 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 8 spokojnie możesz pójść.ją byłam w 6i widziałam bijące serduszko ale pewniej jest iść w 7-8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnia @ mialam 22 kwietnia i tak jakos mnie tknelo zeby zrobic test i widac blada druga kreseczke:) jest nadzieja, ale oczywiscie test jeszcze powtorze za 3 dni w dniu w ktorym mam dostac okres, oczywiscie licze na to ze okres nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ Dżej  Dżej
Witam mam termin na 19 stycznia.2 testy pozytywne ale wizyta dopiero 11 czerwca.Oby było dobrze.Pozdrawiam wszystkie Styczniówki i zaglądnę tu czasem.A J. J .mówimy z mężem na nasze maleństwo w brzuszku:) Julek Junior:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ala89
Cześć wszystkim :) ja pierwszy dzień ostatniej @ miałam 23 kwietnia . Trzy dni temu 2 kreski na teście. Wczoraj beta w normie:) Termin wg kalkulatora ciąży na 28 stycznia, a do lekarza dopiero za 2 tygodnie się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ Dżej  Dżej
Ja wizytę mam dopiero 11.06 ale cóż jeśli chcę do dobrego lekarza to trzeba poczekać.Na razie mdłości nie mam ...może troszeczkę.Ale ogólnie ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewell
Przypinam się do was,ja mam termin na 26 styczeń. Samopoczucie masakta obecnie jestem w 8 tyg. Mam nadzieje ze będzie lepiej , a jak u was?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Hej nie wiem czy jeszcze jesteście ją mam na 16.01 a z racji cc będzie najprawdopodobniej 02.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewell
Balbinkowe hej ja też OM 19.4.2015 a mój gin wyliczył termin na 26, ciekawe to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkowe
Ewell to super. Ja wiem ze do zapłodnienia doszło 13.05. A ty wiesz kiedy. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewell
Balbinkowe,no ja nie do końca wiem kiedy .no ale właśnie mogą być różne cykle więc zobaczymy. A jak ty się czujesz? ? Ja od 8 tyg mam mdłości okopne przez cały dzień a do tego wymioty w pakiecie również 5 -6 razy ciągu dnia. Śpię po południu ogólnie samopoczucie do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ogromny problem z wymiotami 5-9 tydzień. Teraz juz nie co lepiej. Mislam miesowstret chociaż już zaczęłam skubac byle do przodu Jutro zobaczę skarba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewell
Ja mam to samo na sam widok mięsa juz robi mi się niedobrze,a do lodówki tylko po jogurty lub coś mlecznego i to ze zatkanym kinolem bo inaczej to nie dam rady.ja na usg w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewell współczuję co przechodzisz. Ja wczoraj zjadłam ok 19 czereśnie o 22.30 całe oddałam. Okropnosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewell
Balbinkowe nie wcinaj na wieczór owoców! Zjedz je najpóźniej do 17 bo potem te kwasy z owoców robią nam rewolucję w brzuchu.ja głupia najadlam się tydzień temu kiwi na wieczór oczywiście, nie dość że wszystko poszło z powrotem to w nocy myślałam że umrę bo dostałam takiej zgagi.ja też mam ochotę na czereśnie.pozdrawiam trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2307
Witam. Według OM 27.12. Usg 7. 01 2015 Więc chyba styczeń. Nadal wymiotuje :( Pomocy macie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 6 stycznia teraz jestem w 14 tygodniu. Mdlosci całodobowe i wymioty do 12 tygodnia od dwóch tygodni roZnie sa dni kiedy nie wymiotuje ale naprzyklad wczoraj 6 razy i byłam zmuszona wsiąść czopek torecan .bo wymiotowalam cały dzien. Mój sposób który u mnie sie sprawdzil to słodkie bułki lub paczki tym nie wymiotuje i potem jak żołądek jest pełniejszy jest lepiej i można zjeść coś normalnego . DZisiaj bez wymiotów normalnie jem tylko lekkie mdlosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×