Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki jest pozytek z posiadania meza?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś jeśli nie wiesz kto to normalny mężczyzna to nawet nie ma sensu z Tobą rozmawiać bo tu potrzebny jest już specjalista. x dla ciebie rozumiem :) uwazam siebie za osobe dosc mocno stapajaca po ziemi, nie noszaca rozowych okularkow, mentalnie dojrzala z dosc wysokim ilorazem chyba, ze masz na mysli specjaliste w sferze erotycznej to...:) mozliwe, ze moge skorzystac, gdyz na domiar tego co wiem o facetach i ich poczynaniach, zaprzestalam wspolzycie.wole zimny wibrator od cieplego i chetnego narzadu meskiego. chetnego i nie odmawiajacego innym, potrzebujacym i wspoczujacym kobietom :) cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko wolisz wibrator niż sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mam wybierac miedzy fauszem hipokryzja to tak.wole wibrator nie odzcuwam przyjemnosci z bycia branka dla zaspokojenia potrzeb egoisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- miłość, - wsparcie, - zrozumienie, Ja wybrałam jak to pisze pani wcześniej normalnego mężczyznę i nie narzekam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam jak to pisze pani wcześniej normalnego mężczyznę i nie narzekam. pozdrawiam x szczesciara pewnie trzymasz swoja droga normalnosc w domu, celem zabezpieczenia przed ewentualnymi zagrozeniami :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam się się za szczęściarę. moje koleżanki mają podobnych mężów z pewnymi zmianami. Wiadomo każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zleciały się porzucone żony i stare panny i dają upust swoim żalom. Lżej się żyje frustratkom, kiedy sobie wmówią, że każdy facet to czyste zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wmawiaja to tylko faceci kobietom, ze je kochaja, a naprawde chca tylko je ******c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wasi mężowie na równi z wami zajmuja sie dziecmi, sprzataja, gotuja itd? jasne. jestescie szczesliwe, bo cale zycie mieszkacie w jeden wsi i nie wiecie, ze mozna zyc inaczej, z mezem zaangazowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i wasi mężowie na równi z wami zajmuja sie dziecmi, sprzataja, gotuja itd? jasne. x Jak nie wierzysz to Twój problem. Ja mam fajnego męża i nie mam takich dylematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny to znaczy bogaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zleciały się porzucone żony i stare panny i dają upust swoim żalom. Lżej się żyje frustratkom, kiedy sobie wmówią, że każdy facet to czyste zło. x stereotyp, ze narzekajace musza byc takie jak w twoim opisie zdziwilo by cie ile zaradnych zyciowo kobiet ma takie samo zdanie na temat facetow najlepsze jest to, ze jak ktoras faktycznie wezmie na "romantyzm"to skosztuje klienta i juz wiecej nie chce go widziec :) taki chamski damski odpowiednik normalnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwilo by cie ile zaradnych zyciowo kobiet ma takie samo zdanie na temat facetow x chore psychicznie czyi feministki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze dla twojego lepszego samopoczucia mam przytaknac? nie licz na to. po prostu madre kobiety,biora nie dajac nic w zamian:) nikt nie jest przeciez lepszy w kazdej dziedzinie od mezczyzny:) mezczyzni ucza kobiety jak byc normalnymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest sens? Smutek, samotność, ciagle przygnębienie, kłamstwa, oszustwa, krętactwa, obojętność, obrażanie siebie nawzajem, nerwica, depresja. Bo milosc i wierność to ściema. Tak miało byc pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×