Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogromca dewiantow

Zniesmaczona

Polecane posty

Gość pogromca dewiantow

To moj pierwszy temat jaki zakladam, bo nie moge juz patrzec jak jakis zwyrodnialec urzadza sobie tu chore jazdy. Jak to mozliwe ze kafetria dopuszcza pedeofilskie tresci do publikacji? Nie dosc ze nalezy usunac wszystkie posty tego dewianta to jeszcze zglosic to do prokuratora.Niech namierza tego zboka bo widac jakie ma zapedy,zaden normalny czlowiek nie pisalby takich tekstow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o kim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które to posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zakładając ten temat ich promujesz, kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy widzi ktore to watki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca dewiantow
Takie epitety rzucaj sobie do Tobie podobnych. Udawanie ze nie ma problemu, nie rozwiaze go. Moder powinien zadzialac a nie czekac jak komus sie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia 78 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co ci autorko chodzi? tu standard wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym nowy zawinił i co zrobił, że ktos tak po nim jedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winni sa Ci co dopuszczaja takie tresci do publikacji. No niestety poziom tu wysoki nigdy nie byl,ale teraz to bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca dewiantow
Nie moje to standardy i znizac sie do nich nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź pomyśl
Jeżeli poziom wysoki nigdy nie był, to co powiedzie o stałych bywalcach stąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca dewiantow
Personalnie nic do nikogo nie mam. Nie musi mi sie wszystko podobac. Jednak tresci jakich dopuszcza sie ten zbok sa niedopuszczalne, wrecz zabronione. Zadziwia mnie biernosc tych ktorzy powinni sie tym zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa z reklam leci reszte maja w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z pogromcą dewiantów. Wątki nie są ani śmieszne ani dowcipne. Zakrawają na nienawiść do płci żeńskiej. To jest nie tylko nienormalne ale dosłownie świadczy o tej osobie że jest niebezpieczna i realnie, jest w stanie kogoś skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pogromca dewiantow Bardzo sie ciesze ze zalozylas temat. Bo podobnie jak Ty uwazam ze zwykla metod ajka stosuje sie na ERO wobec chamskich trolli w przypadku devianta to za malo. Powinnismy jako wpolnota ludzi uczestniczacych w ERO dac jednoznaczny wyraz temu ze nie akceptujemy go wsrod sibie z jego podlymi pomowieniami o pedofilie. Mysle ze sa 2 rzeczy ktore kazdy moze zrobic zeby dolozyc do tego swoja cegielke. 1. Przeslanie do moderacji prosby o zbanowanie tej osoby po IP albo przynajmniej tego nicku oraz prosba o upubliczninie kto z niebieskich stale piszacych na ERO kryje sie za tym projektem. Bo moim zdaniem nie jest tonowa osoba le ktos kto swietnie sie orientuje w sprawach ero wiec zakaldam ze funkcjonuje tutaj po dinnym stalym niebieskim nickiem o dluzszego czasu. I moim zdaniem jest to kobieta Dla zainteresowanych adres na jaki nalezy wyslac zgloszenie od: wilk bacowka do: ppoczta@wp.pl data: 27 marca 2015 16:32 temat: Re: (GWP-2909251) Naruszenia Regulaminu Kafe wysłana przez: gmail.com 2. Niepisanie na tematach zakladanych przez ta sobe. Bo pisanie na nich nawet jak na danym temacie zachowuje sie w miare poprawnie jest okazywaniem akceptacji dla jego meto dyskredytacji innych osob z ERO Mysle ze te 2 rzeczy to absolutne minimum jakie kazdy przyzwoity czlowiek powinien zrobic w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto z gości, ale tych prawdziwych gości, wpadłby na pomysł by od tygodni zakładać takie tematy? Podziękujcie komuś niebieskiemu , wy obłudne towarzystwo wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Zgadzam sie z toba ze za tym projektem kryje sie niebieski i to dlugo funkcjonujacy na ERO i moim zdaniem kobieta ktora pod swoim stalym nickiem jest pewnie wzorem kultury i empatii. Ale mysle ze w tym wypadku nie warto sie przerzucac oskarzeniami z czyjego srodowiska sie wywodzi. Po prostu jak dla Ciebie podobnie jak dla mnie jest to podle co robi zrob to co proponuje. Im wiecej takich zgloszen wyslanych do moderacji tym wieksza szansa na sukces. A gdyby w co nie wierze niestety redakcja zdecydowala sie na upublicznienie pod jakim niebieski stalym nickiem pisze ta osoba bylby to precedens ktory by odstraszyl innych niebieskich od takich numerow i przelamal u nich poczucie bezkarnosci ze wystarczy zalozyc innego nicka lub pisac z pomaranczy i mozna robic najwieksze podlosci nie obarczajac tym swojego stalego niebieskiego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to wilk zakłada te tematy by miec pretekst do wojen i kłótni ? chmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderacja powinna,a nawet ma w obowiązku zgłosić to na policję.Osobie ,która zaklada te tematy wydaje się,ze jest w sieci anonimowa,ale nie jest.To jest chore co wypisuje ta osoba i mam nadzieje,że za to odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieogryzek chmm nie lubisz wilka ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Ale przeciez w ten sposob ni ujawnia danych osobowych. Jestes pewny ze nie moga tego zrobic uwazam ze takie upblicznienie jego stalego nicka slusznie sie nalezy takiej osobie i uwazam ze kilka takich spektakularnych ujawnien i ERO zaczeloby zupelnie inaczej funkcjonowac. Ale wszystkie tem problemy moim zdaniem sa wynikiem tego ze nie ma tu twradej zasady jedno IP jeden mozliwy staly nick wtym czasie z pelna historia wypowiedzi a nie tak jak teraz skrocona. Wiem ze pewnie czesc osob jakos to ominie le ile jest takich to by jakosciowo zmienilo ERO. Zobaczcieze pod stalymi nikcami ludzie sie pilnuja i waqza slowa. Juz ktoras osoba zkolei mnie zielonemu bo od czerwca 2014 na ERO mowila ze proces degrengolady ERO rozpoczal sie w 2012 kiedy wprowadzono mozliwosc pisania z goscia. I Ja uwazam ze tak jest bo 99% chamstwa jest pisanych z goscia. Chco doskonale rozumiem ze ta zaslone wykorzystuje tez niebiescy pod stalymi nickaMI ZGRYWAJACY KULTURALNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×