Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Woodland_

Pytanie do Kochanek i nie tylko..

Polecane posty

Gość Woodland_

Chętnie wysłucham Wasze opinie. Czy jeżeli kobieta daje deklaracje, ze odejdzie od męża (ma dziecko), bo go już nie kocha to można traktować takie słowa poważnie z myślą o budowaniu wspólnej przyszłości? Czy jest to jedynie mydlenie oczu by mieć komfort na boku? Warto brnąć i poświęcać swój czas, podczas gdy Ona nie ma rozwodu i jest z mężem tylko dla dobra dziecka? Jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzimy ze nie potrafisz rozmawiac ze swoja kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deklaracje są tylko rozwiązaniem na przedłużanie obecnego wygodnego stanu. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, że nie ma ?Modna jest separacja :)Po pierwsze jesli nie ma to znaczy że nie musi, pomimo wszystko ,po drugie, gdyby nowy partner zaproponował ślub czy dogadaliby sie żeby chcą oboje tego slubu ,to by wzięla rozwód, ale wiele osob które znam osobiście tkwią w takich układach latami kazdy na własna kieszen i nie potrzebny im rozwód. Zeresztą rozwód to nie porblem tylko długie oczekiwanie na rozwód,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafię słuchać, ale słowa to jedno a czyny dalekoidące to drugie. Pytam się osób które mają takowe doświadczenie. Mam co do niej wątpliwości, dlatego chcę poznać sytuację innych osób jak to u Nich wygląda lub wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie j ktos wyzej napisał, że nie potrafisz sie doagadac ,Większosc fcetów to egoisci liczą podswiadomie że kobieta rzuci ich dla nich !!! to jest bład ,Kobieta musi miec dowód na to,że ten nowy jako przyszły partner jest dojrzały ! i wspolnie roziwazą problem !!!!!Wspólnie rozwiążą problem ! A głupi facet tylko czeka ! Takim pokazać paluszek i papap bo to nie jest dobry materiał na partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się czy ją kochasz. Moim zdaniem to takie sobie uczucie, jak stawiasz tutaj swoje pytanie w ten sposób. Ja bym powiedziała, że ona na razie się waha. Zależy jakie są tak naprawdę relacje pomiędzy nią a ojcem dziecka. Czy on ją krzywdzi fizycznie/psychicznie czy np. po prostu znalazła sobie kogoś innego (Ciebie ? ) . Ja bym była za tym, że ona na razie nie wie co wybrać, ojciec dziecka to jednak ojciec dziecka. Zastanów się, co oprócz siebie samego możesz jej dać w tym związku. Jeżeli dziecko materialnie będzie miało w starym domu to matka będzie skłonna zostac z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadeklaruj autorze że ją kochasz i chcesz nalegasz na rozwód !! jesli nie to godzisz sie na taki układ ! niedojrzały jesteś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. To dodam coś więcej. Przed obecnym mężem miała długoletniego partnera, miał być ślub i rozeszli się. Teraz jest w związku w którym rzekomo wypaliło się uczucie. Moje obawy mogą być uzasadnione, że mogę podzielić ich los. Uwierzcie mi kobiety, że mógłbym zrobić wszystko by z nią być. Nie chce jej trzymać przy sobie i okłamywać. Nie chcę być tym bardziej okłamywanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam co do niej wątpliwości x po takim sformulowaniu napisze jedno ODEJDZ Z JEJ ZYCIA!!!! ty chcesz deklaracji? ona odejdzie od meza a ty sie rozmyslisz :) gratuluje pczucia humoru!!! dzieciaku wez wymiksuj sie dla jej dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodziłem się na taki układ. Dałem jej jasno do zrozumienia co o tym myślę. Nie jestem gówniarzem. Wiem, że ludzie zasługują na coś lepszego. Jej problem jest taki, ze mąż jest dla niej bardziej przyjacielem. No ale fakt. Wszystko ona i dziecko mają zapewnione jeżeli chodzi o sprawy materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta miała jeden kilkuletni niedany związek, teraz ma kolejny związek w którym coś nie gra. Nie uwierzę, że to wszystko wina jej partnerów, bo kij ma dwa końce. Rozumiem,że niektóre ''panie'' czuj oburzenie, no ale nie ma powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle wiesz co zjesz ,tak nam sie wydaje ,skoro zadajesz takie pytanie ,jesteś dzieciakiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woodland_
Nie będe podawał więcej szczegółów. Ale już choćby z racji tego że proszę tylko o jakiś konkretne opinie i widząc niektóre komentarze to mogę powiedzieć ze siedza tu jakieś kwoki, co chyba tylko z TV typu zdrady,trudne sprawy znają życie. Jestem dzieciakiem? He, bo mam wątpliwości co do przyszłości takiego związku? Każda kwoka zołza dopisze tu swoją teologię na miarę swojego rozumku. Interesują mnie opinie osób, które weszły w taki związek. Nie chcę słuchać grzędania kur i kwok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D w taki zwiazek ,co drugi wchodził !i jeszt szczesliwy Szkoda ze jetseś takim osiołkiem analfabetkiem kogutem ) który nie potrafi roziwazać sprawy ze swoją ''ukochaną '' jestem pełna podziwu :D ja bym podziękowałą takiemu , bo wiem że nie byłabym bezpiecxnaz kims takim niedojrzałym.Musisz miec 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w związek z rozwodnikiem wchodzi co drugi? Do tego co drugi, druga wychowuje nie swoje dziecko? Dobra, idę, bo widzę, że tu nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×