Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaer

Basen a odchudzanie, warto?

Polecane posty

Witam wszystkich, mam nadzieję, że ktoś mi odpowie czy chodzenie na basen daje jakieś efekty? Nie mogę uprawiać innych sportów, bo jestem po kontuzji kolana, a lato tuż tuż i przydałoby się schudnąć co nieco, zwłaszcza gdy troszkę mi się przytyło przez 3 miesiące niechodzenia... Co prawda już zaczęłam pływać, będę chodziła na basen 3 razy w tygodniu, ale czy to pomoże mi schudnąć? Chcę łączyć przyjemne z pożytecznym, noga mi się trochę zregeneruje i jeszcze może uda mi się schudnąć, może ktoś chce dołączyć? Będę pisała, gdy tylko znajdę czas czy są jakiekolwiek efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, ze są efekty. Nawet, jeśli nie będziesz ciągle śmigać długości basenów, a tylko się pluskać i bawić w wodzie. Woda super wyciąga i modeluje sylwetkę, do tego poprawia samopoczucie. Ja chodzę tylko raz w tygodniu, w dodatku z małym dzieckiem i nie mam za wiele czasu na prawdziwe pływanie, a po 2 miesiącach sama widzę efekty. Zniknęły boczki, brzuch i ramiona są ładniejsze. To super sprawa. Żałuję, że nie mogę jeździć częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się tylko nie pluskam :P muszę pływać bo mój fizjoterapeuta mi zalecił, żeby odbudować mięśnie w udzie :) Za pierwszym razem przepłynęłam 12 długości, a basen ma 25m, za drugim już 30 dł., a za trzecim razem 58. Idę jutro i będę pływała po 60 dł. bo w jacuzzi nie mogę przesiadywać, chociaż przed wypadkiem uwielbiałam :) oczywiście w dalszym ciągu 3x w tyg. Na więcej czas nie pozwala, ale też nie chce się przemęczać :) jak zobaczę progres to się pochwalę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, ja po basenie mam taki apetyt,że bym konia z kopytami zjadła więc to na nic, to pływanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak zresz furami po basenie to rzeczywiście na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plywalam do 8 mca ciazy dwa razy w tyg. Robilam dlugosci i gimnastyka, dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie jem za wiele po basenie, ale rzeczywiście coś przekąszam :) jabłko lub banan, ewentualnie jakąś kanapeczkę. I oczywiście piję dużo wody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś niestety tylko 40 dł. zaliczone, bo na więcej czasu nie wystarczyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 dł. przepłynięte. :) Straszny dziś tłok był, pewnie dlatego, że prawie wszyscy mają wolne i przyszli się zrelaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat basen jest bardzo przyjemnym sposobem na chudnięcie. Ja od schudłam w 2 miesiące 5 kg. Jeszcze oczywiście odżywiałam się w miarę zdrowo no i stosowałam Activlab Fit Drink z http://swiatsupli.pl/ - chudnę dalej, jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole sport na świeżym powietrzu, szczególnie wiosna i latem, sprzet i odziez sportowa kupuje w http://cerrotorre24.pl/ i korzystam z pogody uprawiając różnorodne dyscypliny a jednoczesnie poprawiam sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wczoraj byłam drugi raz na basenie, ale bardziej rekreacyjnie, bo tylko 20 dł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen jest RE WE LA CYJ NY na kształtowanie sylwetki, nic lepiej nie "wyciąga", niż woda, problem polega w tym, że mi po basenie zawsze chciało się jeść, ale ogólnie dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie, bo mam astmę i to jest najlpesza opcja :) poza tym kupiłam sobie w starpool takie urządzonko, które montuję w basenie i jest opcja masażu i modelowania sylwetki :) więc najpierw pływam, a później się masuje hmhm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestałam chodzić na basen, ale zamierzam znowu tam wrócić!! Po zrzuconych na basenie kg i z tego względu, że są wakacje troszeczkę znowu przybyło ;) czas by się tego pozbyć, znowu zaczynam regularnie chodzić na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu napisałabym do tarocistki aby rozwiać swoje wątpliwosci. Polecam Ci moją Sofii. Korzystam z jej usług systematycznie i jestem bardzo zadowolona. Udziela mądrych rad rozświetlając sytuację. Kazde pytanie , budzące watpliwosci jest dla niej ważne. Podaje Ci na nia namiary. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×