Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy hormony poprawią mi stan skóry?

Polecane posty

Gość gość

Hej, chciałabym zastosować na 3 miesiące hormony przed ślubem w celu poprawy stanu skóry ( mam trochę problemu z trądzikiem) czy tyle czasu wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i czy nie utyje przez ten czas jeśli zdecydowałabym się np na tabletki? Dodam, że wcześniej stosowałam plastry przez ok 3 lata i nie utyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś je zacząć brać wcześniej, niż na 3 miesiące przed ślubem. Akurat przez 3 miesiące organizm przystosowuje się do tabletek i różne rzeczy mogą się dziać w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej podziałać u kosmetyczki, oczyszczanie skóry i inne zabiegi? Z tabletkami różnie bywa ale jeśli się zdecydujesz nie zapomnij o osłonie do antykoncepcji, np Harmonella, nie tylko chroni przed zakrzepica ale wzmacnia cały organizm i zmniejsza inne dolegliwości związane z kuracją hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaje też chęci do ru/chania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o hormony, to różnie bywa. Mi się cera po nich pogorszyła, ale brałam tabsy typowo w celach antykoncepcyjnych. W koncu je odstawiłam i teraz zabezpieczam się kapturkiem femcap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosujesz sam kapturek czy coś jeszcze dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
femcap stosuje się razem z zelem plemnikobójczym. Z tego co wiem najlepszy do tego jest contragel. Używam go i jest jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułki same w sobie cery nikomu raczej nie pogorszą, o ile są dobrze dobrane. Odpowiednio dobrane (po przeprowadzeniu stosownych badań, wyników hormonów itp.) powinny ją nawet poprawić. U mnie tak akurat było przy tych co biorę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja równiez zaczęłam brać hormony ze względu na cerę, kuracja trwaął pól roku, ale po 3 miesiącach faktycznie buzia się poprawiła. Dodatkowo przyjmowałam harmonellę, która osłania serce i wątrobę a także korzystnie wpływa na włosy, skórę i paznokcie. Teraz pytanie czy 3 miesiące wystarczą w Twoim przypadku no i oczywiście czy to właśnie zaburzenia hormonalne są przyczyną trądziku, czy np. tłusta cera, zła higiena itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki powinnaś brać wcześniej.Przecież ci są potrzebne nie tylko na poprawę skóry,ale i antykoncepcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie są mi potrzebne jako antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dbam o cerę, higiene. Tylko po odstawieniu plastrow hormonalnych strasznie pogorszył mi się jej stan. I zastanawiał się czy nie wziąć jeszcze raz przed samym ślubem a później jakoś inaczej na nią jeszcze zadziałać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_85
Pamiętam, że po wizycie u ginekologa i dermatologa i badaniach z krwi został mi dobrany vibin mini i moja skóra szybko zareagowała - znacznie się poprawiając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloizza
No, ale niekiedy kobieta nie może brać normalnych tabletek bo jest na nie uczulona i skóra się nie poprawi, wtedy jednoskładnikowa by zdała egzamin jak limetic choćby, ale trzeba podpytać ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldamak

Ja hormonów nie stosowałam. W zamiar regularnie brałam suplement Laminina laminina-opinie.pl i moja skóra zmieniła się nie do poznania. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość M

Może spróbuj z Inofemem. Bierze się go przy zaburzeniach hormonalnych i u wielu osób poprawił stan cery. Najważniejsze że nie ma skutków ubocznych w odróżnieniu od tabletek antykoncepcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×