Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komunia, wypada iść w spodniach eleganckich

Polecane posty

Gość gość
Albo po ciążach masz tak szerokie du/p/sko że takie satynowe spodnie się na twojej wielkiej jak Afryka s/ra/ce się marszczą i zazdrościsz innym gustu włącz pustaku z ciemnogrodu fashon tv i posiedz sobie w przerwie na sprzątanie domu i mycie garów to zobaczysz jak wygląda światowa moda pret a porter.Jak mam wolne to często włączam .Widzę często satynowe spodnie różnych fasonów ,sukienki różnej długości i kroju. Ahh zapomniałam Ty pewnie tłuku angielskiego nie rozumiesz bo z takim zacofaniem to po rosyjsku tylko potrafisz się porozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim pustakiem i prostakiem nie dyskutuje, dalej wbijaj sie w satynowe rureczki i uważaj, ze znasz sie na modzie-tak się na niej znasz, jak i posiadasz kulturę osobistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo vice versa ciemnoto z moherem na pustym łbie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac
"*...wstyd mi było przed innymi gośćmi za nią..." Moze ja jaks dziwna jestem ale nie rozumiem pojecia "wstydzic sie za kogos". Normalnie paranoja :O : nie tylko WY musicie uchodzic w oczach innych za idealy ale i cale wasze otoczenie musi spelniac wszelkie spolecne normy ?? XXX Nie twierdze ze jeansy albo dekold do pasa to dobry stroj na uroczystosc, znam podstawowe zasady dorego smaki i wiem co wypada co nie, ale do licha, mam gleboko w powaznaiu jak to jak ubieraja sie osoby z mojego otoczenia. To tylko i wylacznie ICH SPRAWA !! Zacznijcie akceptowac ludzi takimi jacy sa !! Albo zarwijcie z nimi kontakty jesli jest to dla Was takim wielkim problemem ze az "musicie sie za nich wstydzic" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac
*dekolt... bo mnie zjedza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje się pod podwyższą wypowiedzią ale widzisz co nie którym w głowie to co masz na sobie niż to kim jesteś i jaki reprezentujesz poziom itd.:)masz tutaj zbulwersowaną kretynkę która wysyła do burdelu bo ktoś satynowe spodnie nosi żenada i zgaduje jaki ma kolor włosów ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleganckie spodnie na komunie sa jak najbardziej ok, trzeba byc totalnym wiesniakiem zeby ubrac na jakas uroczystosc jeansy :D gdyby ktos tak do mnie przyszedł ubrany nie byłoby mi za niego wstyd, to on sie powinien wstydzic ja moge najwyzej posmiac sie w duchu z takiego człowieka bez taktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.21- poza tym, ze nie masz za grosz stylu, kultury, to i czytac ze zrozumieniem też nie potrafisz, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot kulturalna się odezwała i do Twojej wiadomości nie jestem tą osobą po której tak jeżdzisz za brak stylu nie Twój zakichany interes pani kulturalna jak kto chodzi ubrany a satyna zawsze była elegancka w każdej postaci na weselach kobiety najcześciej zakładają satynowe suknie i co też im brak gustu ciekawe co Ty byś zaproponowała materiałową garsonkę w pudrowym różu??bo przecież odzież z satyny jest nie modna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha- satyna elegancka??? jedwabna satyna owszem, ale nie prostackie błyszczące szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha- po stylu wypowiedzi i błędach gramatyczno- stylistycznych można stwierdzić, że to właśnie TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz właśnie że nie uwierz a Tobie już argumenty się skończyły to za interpunkcję się czepiasz nie dosyć że znawczyni mody i burdelowych strojów to jeszcze znawca Polszczyzny jak p. Miodek pogratulować można większość ludzi na forach robi błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jedwabna satyna jest elegancka a nie błyszcząca jak te stare dresy kreszowe bo to jest kicz do potęgi wreszcie zrozumiałaś o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widzę twoje rurki z jedwabnej satyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to będą spodnie z materiału , eleganckie to jak najbardziej wypada. Na komunii mojego syna sama byłam w kościele w spodniach ( zimno,wietrznie,deszczowo ) , inne kobiety ( chrzestna i jej córka oraz bratowa ) również. Padły słowa - że ktoś za kogoś będzie się wstydził .A niby dlaczego :D ? Mąz jednej z mojej szwagierek też ubrał się jak wieśniak :D - spodnie jeansowe i obszerna bluza z kapturem. Miałam to gdzieś,to jemu dupę obrobili a nie innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj kobiety, czy wy coś wiecie o stroju odpowiednim do kościoła? do kościoła na mszę św. kobieta powinna pójść w sukience lub spódnicy, nie powinny to być rzeczy krótkie, obcisłe, prześwitujące itp teraz niestety ludzie idą do kościoła i nie wiedzą do Kogo tam idą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lepiej czujesz się w spodniach, to pewnie że ubierz spodnie! Do tego jakieś szpilki i elegancka marynarka. Byle nie jeansy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie nie pamiętają do kogo się idzie na 1 Komunie Świętą typowa ludzka mentalność to rewia mody pokazać się zero skromności co niektóre osoby jak by mogły to metki by zostawiły z ceną żeby było widać ile zapłaciły i jakiej marki jest ciuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! :) Jeśli szukacie idealnego miejsca na Komunię dla swojego dziecka, to polecam www.ChrzcinyiKomunie.pl ! Tam szybko znajdziesz lokal i można wysyłać zapytania do wielu miejsc jednocześnie ! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pøla
Na komuni własnego dziecka byłam w spodniach. Jestem zgrabna i wysoka i mogłabym ubrać kiece,ale nie lubię i w nosie mam co inni powiedzą. Ty masz się dobrze czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma nie wypadać? Ja jako mama chrzestna byłam ubrana na granatowo miałam takie spodnie - https://fabrykajeansow.pl/damskie-eleganckie-spodnie-materialowe-rurki-6080-68/58 do tego marynarka z Mango, której nie mogę znaleźć na necie żeby podlinkować, w baaardzo podobnym kolorze i do tego leciutką zwiewną bluzkę w kolorze delikatnego różu i do tego buty na obcasie i nikt mi nie zwrócił uwagi, że bylam jakos niestosownie ubrana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kombinezony eleganckie też fajnie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×