Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościuggg

Problem (skierowany głównie dla kobiet)

Polecane posty

Gość gościuggg
Po 1 naucz się czytać ze zrozumieniem, obaj jesteśmy gotowi na to Po 2 obraziłeś mnie tym mówiąc o głupocie i podstawiłeś mój przykład Po 3 Kocham moją partnerkę i mi na niej bardzo zależy Po 4 podając rozmiary chciałem dogłębnie przedstawić mój problem Po 5 Jedynym trollem i prymitywem jesteś ty i nie chcę byś udzielał się w tym temacie skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciuggg olej go wszedzie jakis troll sie trafi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuggg
Przedstawiłeś swoją opinię na ten temat i była ona bez żadnych argumentów i poleceń. Jedynie chciałeś mi dowalić tym jaki jestem nie dojrzały choć uważam inaczej. Myślę, że jakbyśmy na żywo porozmawiali inaczej byś na mnie spojrzał i nie mówię tu z pretekstem groźby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@pobierampliki to ze autor zapodaje taki temat, majac na uwadze swoje nietypowe (jak mozesz tu przeczytac) rozmiary, to chyba nie jest oznaka niedojrzalosci - a nawet wrecz przeciwnie. gdyby chcial tylko "zaliczyc" - "pchalby po same jaja" i g.. by go obchodziło czy ja boli. facet sie pyta o rzeczy techniczne, a ty mu prawisz morały o "dorosnieciu" - do czego on ma dorosnąc? fiut mu sie wtedy zmniejszy i problem zniknie? juz dorósł, wykazuje sie przewidujaca postawą. i chwala mu, bo mialem podobnie, mam podobnego w obu kierunkach. 16cm obwodu to jakies 5cm srednicy. Widzisz komentarze powyzej, "czy moze objac go reką" - he he. Waski nie jest, i krzywde niektorym moze zrobic, jezeli sie bedzie pchalo na chama. nie wiem, ze trzeba takie podstawy tlumaczyc gosciowi lat podobno 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on ma 40 lat i mikruska w gaciach to skad ma takie rzeczy wiedziec moze mu jego madra coreczka wytlumaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pobierampliki Jamma skonczone 43 lata od ponad 20 lat mieszkam i zyje z kobietami mialem w zyciu kilka dziewic takich kompletnie od zera. Nie zgadzam sie z Toba ze Autor jest niedojrzaly a jego pytanie glupie [pozniewaz: 1. Kocha swoja kobiete i chce zadbac zeby jej pierwszy raz byl d niej przyjemny to swiadczy o jego empati do niej milosci i dojrzalosci emocjonalnej 2. Jego pytanie jak uznal ze jego rozmiar jest ponadstandardowy izalozyll je jak jego kobieta jet drobna to ciasna cipke wiec moze byc problem jest calkiem logiczne 3. 18 lat to juz najwyzszy czas zeby rozpoczeli wspolzycie jak sie kochaja pamietajac tylko o odpowiedniej antykoncepcji bo pewnie nie sa jeszcze gotowi anie finansowo ani emocjonalnie na przyjecie dziecka 4. Kompletnie nieroizumiem na jakiej podstwie swtierdzasz z jego pytanie jest glupie on niedojrzaly itp. To wjakim wieklu Twoim zdaniepowinni rozpoczynac wpsolzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego tu jeszcze brakowalo. Od kilku lat trzepiesz gruche nie majac kobiety wiec sobie daruj te porady bo jestes ostatnia osoba do tego kompetentna. Jak sie masturbowac chlopak pewnie wie wiec odpusc "specjalisto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pobierampliki
Drogi "dojrzały", niestety ale podejrzewam u Ciebie banalny powód absolutnie idiotycznego ataku na autora tematu - a mianowicie kompleks małego członka.:) Naprawdę przykro nam, że chłopaczek ośmielił się mieć większego od Ciebie (pewnie sporo, jak sądzę z Twojej reakcji ;)), ale to nie jego wina, naprawdę, więc mu odpuść, rozmiar nie jest najważniejszy.:P Autorze, dobrze, że Ci zależy. Partnerka dobrze rozgrzana, podniecona, szczęśliwa, bezpieczna w Twoich ramionach (dodatkowo można kupić dla pewności lubrykant), potem powoli i delikatnie i będzie ok.;) Dobrze też porozmawiać i nie zgrywać wszechwiedzącego, a potem wielkiego "j**akę", bo efekt może być wręcz odwrotny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gościuggg Tak jak pisalem wczesniej mam skonczone 43 lata od ponad 20 lat mieszkam i zyje z kobietami mialem w zyciu kilka dziewic takich kompletnie od zera. Uwazam ze fajny z ciebie facet pytanie sa logiczne i moim zdaniem jestescie gotowi na ten pierwszy raz. Zeby bylo naprade milo i romantycznie kilka rad od troche starszego kolegi:) 1. Nic nie piszesz co erotycznego dzialo sie do tej pory miedzy wami? Wiec napisz:) Polecalbym ci ze zanim bedzie ten pierwszy pelen seks zebyscie sie oswoili ze swoja nagoscia i zaczeli od pieszczot calego ciala i doprowadzania sie wzajemnie do orgazmu. Czyli oral i pieszczoty calego ciala kompletnie nadzy ze soba. Sprobuj rozbudzic jej cialo piesc ja dlonmi i jezykiem zrob jej minetke a ona niech doprowadzi cie do orgazmu reka i ustami dajcie sobie na to kilka tygodni. Duzo zalezy jaka ona jest dziewica. Jesli przechodzila naturalna dla kazdej kobiety faze masturbacji zaczynajaca sie zazwyczaj w okolicach pierwszej miesiaczki bedzie ci duzo latwiej bo umie juz przezywac orgazm. Jak tylko ona juz przechodzila faze masturabacji to przed pierwszym razem powinniscie miec za soba wiele przezytych orgazmow osiaganych w sposob jaki ci opisalem. Wtedy przy pierwszym razie stres dla obojga bedzie naprawde niewielki. A o to chodzi zeby bylo pieknie namietnie i bez stresu:) 2. Zeby zmniejszyc stres zwiazany ze strachem przed bolem polecam wam rozwiazanie ktore jest bardzo popularne we Francji. Mlode dziewczyny przed pierwszy razem u ginekologa przechodza prosty zabieg wyciecia blony dziewiczej po tym zabiegu trzeba dac przynajmniej z tydzien zeby wszystko sie wygoilo. Wtedy w trakcie pieszczot mozesz juz zaczac penetrowac je pochwe palcami najpierw jednym pozniej dwoma a pozniej sproboj sztucznym kuta/sem o srednicy podobnej do twojego. Jak bez problemu bedziesz wstanie wprowadzic takiego ku/tasa do jej pochwy wasz pierwszy raz nie bedzie stresujacy ani dla ciebie ani dla niej. Musisz pamietac ze zanim wprowadzisz do jej pochwy palce czy sztucznego ku/tasa gra wstepna musi byc na tyle podniecajaca zeby ona byla mocno wilgotna wewnatrz pochwy. Ale na pierwszy raz takiej penetracji wez pod uwage ze stres moze ja na tyle zablokowac ze uzyskanie takiego podniecenia nie bedzie mozliwe wiec zastosuj wtedy jakis dobry zel na bazie silikonu. Ja ci polecam taki Unimila naprawde swietny nie klei sie i nie wysycha Zel http://condomeo.pl/353-thickbox_default/unimil-infiniti-gel-50-ml.jpg 3. Na ten pierwszy zaplanuj romantyczny wyjazd na 3 dni do jakiegos fajnego miejsca w Gorach czy gdzie tam lubicie:) Nie planujcie tego pierwszego razu majac do dyspozycji kilka godzin pomiedzy powrotem rodzicow nie bedzie klimatu niepotrzebny pospiech. Nie bedzie tego co jest naprawde piekne ze po tym pierwszym razie zasypia w twoich ramionach i w nich sie budzi to rownie wazne jak ten pierwszy raz:) Naprawde nie zaluj kasy na wybor mejsca o dobrym standardzie zadbaj o muzyke kwiaty alkohol czekoladki sam znasz ja najlepiej wiesz co lubi:) Jak wyjedziecie w piatek a wrocicie w niedziele wieczorem to bedziecie mieli dwie noce ze soba i mnostwo czasu nie tylko na pierwszy raz ale jeszcze kilka nastepnych :) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spac zboku bo jeszcze chlopaka zdeprawujesz. On nie jest takim dewiantem jak ty, te rady sobie zostaw dla swoich zboczonych kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuggg
Dzięki Wilku, takiej odpowiedzi się spodziewałem ;p Wiele razy szeptałem jej na ucho co bym jej zrobił, dotykamy się w miejsca intymne bez wyjątków. Widzę jak na mnie reaguję, bo jestem nie skromnie mówiąc atrakcyjny fizycznie z racji aktywnego trybu życia, no a ja nie muszę mówić jak na mnie działa ;p Głównie pytanie dotyczyło wspomagaczy i doskonale wiem co robić by ją podniecić i te podniecenie utrzymać ale mimo wszystko dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Wilku nie napiszesz mu prawdy,ze dla ciebie kobieta jest jak masturbator? Ze dla ciebie milosc nie istnieje? Albo jak kobieta nie pojdzie do lozka w ciagu kilku dni to nie chcesz jej znac? O tym mu opowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuggg
I żeby nie było nie zgrywam wszystko wiedzącego i niewiadomo jakiego przyszłego *****cza. Zanim oficjalnie uznaliśmy nas związek, typu przedstawienie kolegom, rodzicom znaliśmy się i kręciliśmy ze sobą już wcześniej (poznałem ją 8 mies temu) i ogólnie spędzamy ze sobą dużo czasu, rozmawiamy i wiadomo (heh), stąd ta moja wiedza o niej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuggg
To jest jego sprawa czy chce się związać z kimś czy umawiać na szybkie numerki. Nie szukałem odpowiedzi na temat związków, tylko sexu co wydaję się, że wilku raczej obeznany jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obeznany to on jest ale tylko z masturbacja. Samo to,ze proponowal ci wizyte z dziewczyna u ginekologa zeby wyciac blone, swiadczy o jego chorobie psychicznej. Trzymaj sie od niego z dala bo inaczej twoj zwiazek sie rozpadnie jak jego malzenstwo! Kazdy na tym portalu ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@pobierampliki Masz wszelka racje - cala reszta 'dziwiacych sie', to dzieciaki nie majace kompletnie poejecia... @gosc(ie, wszelkiej masci) ..albo sie nigrywacie, albo nie macie pojecia, o czym mowa, zatem wszelka dywagacja na ten temat jest z wami niekonstruktywna... @Wilk Nie bierz udzialu w tej dyskusji, bo jasnym jest, ze nie masz o tym kompletnie pojecia... Pozostan lepiej w sferze swoich zainteresowan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tu wilkowi szyje buty :D "Samo to,ze proponowal ci wizyte z dziewczyna u ginekologa zeby wyciac blone, swiadczy o jego chorobie psychicznej." niekoniecznie, takie rzeczy sie robi, jezeli błona jest zbyt gruba, albo jej przerwanie powoduje zbyt wielki ból. przy duzym penisie ten bol moze byc duzy, stad propozycja, zeby jego powody zredukowac do minimum. moze to niepotrzebna rzecz, ale wiedziec nie zaszkodzi. ale ty wiesz lepiej. aha, i jeszcze jedno. ja tez w milosc JUZ nie wierze. Sentymentalne pierdy zachowaj dla siebie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam/sama jestes pierdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Masz wszelka racje - cala reszta 'dziwiacych sie', to dzieciaki nie majace kompletnie poejecia..." ale on nic nie napisał, a przynajmniej nie na temat. "..albo sie nigrywacie, albo nie macie pojecia, o czym mowa, zatem wszelka dywagacja na ten temat jest z wami niekonstruktywna..." twoj 'argument' za to jest bardzo konstruktywny. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CCrash Co Ty taki najezony do mnie? Ja przedstawilem swoje doswiadczenie z kobietami w tym z dziewicami wiec jak jestes taki mondralinski przedstaw swoje i powiedz z ktorym punktem ktory zaproponowlem sie nie zgadzasz i dlaczego. Ale konkretnie bez picia piany. Maksymalnie precyzjnie i szeroko:) Ale przedewszytkim przedstaw swoje doswiadczenie z kobietami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ty, gosc..., jestes wielce konstruktywny i wnoszacy duzo w cala sprawe... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CCrash 1. Nie uciekaj od odpowiedzi tylko jasno mow co cie ugryzlo ze startujesz do Wilka? 2.Jakie jest Twoje doswiadczenie z kobietami ile w zyciu miales dziewic? 3. Z ktorym konkretnie punktem ktory zaproponoiwalem sie nie zgadzasz i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wilk Powiedzmy, ze moje doswiadczenie pozwala mi na to, by nie byc tak negatywnie i szowinistycznie nastawionym w stosunku do kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tym, ktory tez ma 16cm wiec jakby znam temat, i wypowiedzialem sie na samym poczatku. jeszcze o i ta wypowiedzia w zasadzie wyczerpałem 95% podstaw, z ktorymi wielu (rowniez przynajmniej jedna kobieta) ponizej sie zgodzilo. przed chwilą Wilk dopisal swoje elaboraty, ale ich juz nie czytalem ;) a teraz powiedz jakiego ty masz, to zobaczymy czy w ogole wiesz o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty, Wilk, w sumie, nie jestes dla mnie nikim do startowania.. Zatem do ciebie nie strtuje... Wyrazam jedynie swoje zdanie tutaj, gdzie i ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CCrash Co ty pieprzysz co w mojej wypowiedzi bylo szowinistyczne do kobiety? Co Tabasko cie juz ustawila przeciwko Wilkowi:)? Jak nie jestes wstanie nic powiedziec os woim doswiadczeniu jasno sie odniesc z ktorym punktem sie nie zgadzasz to siedz cicho nie pieprz glupot. I nie startuj do mnie wiecej bo to jest ostanie ostrzezenie dla ciebie wiecej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta jest tu nadal,spac nie moge. Myslalam ze tylko laski tak o cycki sie burza a tu prosze. Jak to trzeba komus dowalic bo ma wiekszego. Przynajmniej wiadomo co kto w gaciach skrywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wilk - Sowinistyczny jestes w calej swej odslonie, choc ja nie powiedzialem ani slowa o twej szowinistycznej naturze.. - Tabasko... nie wiem w sumie, o kim mowisz, poniewaz nie jestem zaznajomiony o tych wszelkich dziwnych rozgrywkach majacych tu miejsce od jakiegos czasu.. - Wyrazam jedynie swoje wlasne zdanie, ktore nie zgadza sie z twoim na temat kobiet.. ot co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@CCrash Chlopie jak zostales pantoflarzem u Tabasko to idz jej tam lizac tylek bo tutaj nie masz nic madrego do powiedzenia bo ani nie przedstawiasz swojego doswiadczenia ani nie jestes wstanie odniesc sie merytorycznie i konkretnie do punktow ktore zaproponowalem. Wiec idz w pokoju swoja droga i naprawde nie startuj do Wilka bo to dla za wysoka liga dla Ciebie. Wilk odnosil sie do Ciebie zawsze z szacunkiem to ty przylazles na moj Temat i zostales mile przyjety i nagle wpadasz i przypieprzasz sie do Wilka chcoc rozstalismysie w zgodzie. Wiec mow jasno skad ta zmiana postawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Wilk Klamiesz. Ot co. Nie zostalem mile przyjety: twoj 'soon-to-be-friend' widmo zaatakowal mnie od progu... z powodu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×