Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariapadła

Co z kosmetyków Eveline

Polecane posty

Gość mariapadła

Mam taką zagwostkę - za kazdym razem jak jestem w Rossmanie czy innej drogerii kuszą mnie kosmetyki z Eveline, problem w tym że nie wiem co z nich wybrać, bo asortyment jest spory. Serio. Nie mam specjenych potrzeb kosmetycznych, ale chciałabym wypróbować a moja decyzyjność jest na niskim poziomie więc zazwyczaj wychodzę z pustymi rękami. Poleccie, przynajmiej kierunek obiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki tej firmy sa beznadziejne,nie raz sie przejechałam na nich NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli odwiedzałam kiedyś Rossmanna to zostawiałam jednorazowo ok 1000zł i niestety balsamy,maseczki,szampony i kremy wylądowały w śmietniku ponieważ są beznadziejne !!! Mieszkam za granicą i zdecydowanie produkty tam są tańsze i lepsze ,polecam wyjazd zakupowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dina22
korektor pod oczy z arganem jest super, mialam tez kilka lakierow do paznokci w fajnych kolorach :) ale nie wiem co tam daja w rsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby_sun
zdecydowanie seria slim extreme to jest moja ulubiona zaden kosmetyk antycellulitowy nie zadzialal a ten tak i to bylo widac na mojej skorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie balsamy pod prysznic z arganem. przyjemnie nawilzaja a wielka butla starcza na dlugo... poza tym lakiery do paznokci, dobrze sie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×