Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gimb

Vidaron

Polecane posty

Gość Gimb

Potrzebuję odświeżyć drewniany stół w kuchni. Pomyślałem żeby pomalować go Vidaronem, ale nie wiem czy do powierzchni drewnianych, które są w domu taki się nada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignc
Nada się spokojnie! Tylko musisz w sklepie poprosić żeby Ci odpowiedni doradzili. Ja malowałem vidaronem meble ogrodowe i są w świetnym stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letmego
Odświeżałam Vidaronem stare drewniane meble. Wyszło genialnie! Aż się nie spodziewałam takiego efektu. Kolejnym krokiem, ale to już po nowym roku będzie lakierowanie parkietu w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik_123
dobry pomysł, na kilka lat będziesz mieć spokój z parkietem. Ja podłogę pomalowałem olejem vidaronu, minęły 3 lata i wygląda nadal jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iross123
Mnie się podobają olejowane meble. Jest to praca którą trzeba parę razy powtarzać ale efekt jest tego wart. Meble ładnie sie starzeją, drewno oddycha. Stosowałem olej vidaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerun
Słyszałem że pokost też daje świetne rezultaty. Tak jak olej. zabezpiecza i impregnuje drewno. ja stół w domu malowałem lakierem akrylowym vidaron. powłoka ładna , trwała, satynowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to jest dobry i rzeczywiście trwały produkt, trzeba tylko dobrać odpowiedni produkt do rodzaju drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwasz
Czy może mi ktoś doradzić jakiś konkretny Vidaron do starego parkietu? Bo mam po babci mieszkanie, plan był taki żeby wymienić całą podłoge, ale tak sobie myślę, że moge tego później żałować. Lepiej kupić dobry impregnat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary parkiet trzeba wycyklinować, uzupełnić ubytki i polakierować lub zaolejować. Ja wybrałem olej bo taka powłoka bardziej mi odpowiada. Jest niej trwała niz lakier ale bardziej naturalna w dotyku i wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×