Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko prawiczek ma prawa do dziewicy!

Polecane posty

Gość gość

Reszta mężczyzn którzy już spali z innymi kobietami nie mają prawa wymagać od dziewczyny żeby była dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Oczywista oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie i dlatego mam 25lat i jestem nadal dziewica bo żaden zużyty Facet nie jest mnie godzien. Oddam sie tylko prawiczkowi którego pokocham i to po ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek staje się mężczyzna gdy przespie się z dziewica a ona staje się kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej starej i nie ruszanej nikt nie weźmie nie łudź się ! Ponadto poćwiczy na tobie jakiś i odejdzie. Masz już zlasowany mózg w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Prawiczek sie nie nadaje a dziewica tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy chrzanicie? To prawda, że facet który rzuca się na wszystko, co na drzewo nie ucieka i oddycha, to nie facet, ale każdy może czasami źle wybrać. Ludzie się zakochują kilka razy w życiu. Do łóżka chodzi się z różnymi osobami, które się wydają być tymi jedynymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyła ten temat kobieta, bo ma dość tego ze faceci narzekają na to ze nie ma dziewic, a tylko taka chcą, bo tylko na nich zasługuje, a sami pieprza się gdzie i z kim popadnie i maja na koncie co najmniej 10 dziewczyn, ale jak dziewczyna przespi się z 1 ze swoją miłością to jest nic nie warta d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Przeczytaj jeszcze raz post autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Haha dobre a tak serio to dla mnie doświadczenie seksualne nie czyni z nikogo nieudacznika czy boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oddam sie tylko prawiczkowi..." tutaj masz sporo do wyboru :D "...którego pokocham..." tu juz moze byc problem "...i to po ślubie!" nie wiem czemu, ale węszę tragedię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahahaha, 18:54 dooobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym. Prawiczek może mieć dziewice ale mężczyzna który już miał partnerkę seksualna nie powinien wymagać ze teraz tylko dziewica i żadna inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procentowy  facet
Facet ma prawo i może wymagać by jego przyszła dziewczyna była dziewicą,a on sam może nie być prawiczkiem, facet może mieć kilka dziewczyn za sobą żeby potem wytrzymać z jedną i ja nie zdradzać, a wy głupie k***y które juz się puściły jesteście nic nie warte i juz zawsze będziecie same szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, dziewica 25cio letnia i większośc z was gdyby mnie poznała to by wiedziała ze brzydka wcale nie jestem, ze mam dobre wykształcenie i prace, na brak powodzenia nie narzekam ale nie jestem zapchajdziura która kazdy może miec. Byłam w kilku związkach i niektóre rozpadły sie przez naciskanie na współżycie. Ten seks po ślubie to była ironia wy piękne intelektualistki ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na pikantnie- namiętną rozmowę? zadzwoń do mnie, tutaj są moje focie i nr tel: http://www.seksiknumer.pl/sex-telefon-gabi.html Młoda Kotka wprowadzi Cię w świat rozkoszy przy której zapomniesz o codzienności a odlecisz wspólnie ze mną w kraine rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny na erotyczne rozmowy ze śliczną, młodą kuszącą, prywatne ogłoszenie dla miłych facetów, którzy mają ochotę na sextelefon do finałku, tylko ty i ja, tu i teraz. Jestem Beata, moje focie i kontakt są na: http://sex-rozmowy.pl/beata_sex_telefon.html Mam niebanalną fantazję, podniecam głosem, dodaję ostrości pojękiwaniem, gwarantuję, że zalejesz sobie dłoń cieplutką spremą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko można pozbyć się problemu z portalem sexrandki.ovh gdzie są fajne kocice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×