Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy to wazne glowka dziecka

Polecane posty

Gość gość
Hej autorko ja mialam podobnie tez sie balam aplikowac straszyli ze glowka nisko mialam wrazenie ze jej dotykam zadzwonilam.do ginekologa i mowi zeby do szpitala jechac bo pewnie szyjka mi sie skrocila .i mam rozwarcie pojechalam i urodzilam i czulam glowke...wiec jedz do szpitala lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przezylam to
Muszę zdziwić wszelkie "specjalistki" i potwierdzić ze jesli autorka miałaby zgladzona szyjkę i rozwarcie to owszem, wyczulaby pęcherz plodowy i ew. Glowkę. Miałam dokladnie taką sytuację przy niewydolności szyjki, pelne rozwarcie bez bólu i porodu, uwypuklenie pęcherza plodowego do pochwy, tzw. "monokl". W 23 tyg ciązy, z tym ze ja wytrzymalam tak lezac na patologii jeszcze 3 tygodnie. Rowniez musialam zakladac globulki I dalo rade na pól palca, pozniej juz czulam gladki I sliski pcherz. Autorko, mysle ze u ciebie tak nie jest bo jesli normalnie chodzisz to juz by ci wody odeszly, u mnie to byla patologiczna sytuacja, idz po prostu do lekarza dla wlasnego spokoju. Najeazniejsze ze Nic sie nie dzieje prócz tego ze sie martwisz. Sorki za bledy ale pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak by miała wąsy, to by była chłopem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka wlasnie malo chodze bo nie moge mam tak straszny ucisk w pachwinach i ucisk na o***t a od lekarza mam zalecenia lezenie tylko wc ..i spowrotem .. mialam juz zatrymywany porod przedwczesny . A teraz dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i do tego mialam.od 3 dni kilka konkretnych skurczy ale nieregulare i caly czas twardy brzuch glownie jak szlam do wc ..oddaje czesto mocz i od 2 dni sie sporo wyprozniam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezylam to
Dziwie sie ze nie lezysz na oddziale w takim razie. Stosuj sie do zalecen, tak naprawde mozna wstrzymac poród jeszcze dlugi czas. Ja nawet do wc nie moglam, basen mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro miałaś już zagrożenie przedwczesnym porodem, teraz już praktycznie rodzisz, to jakim cudem jeszcze cie nie było w szpitalu ? Jesteś koza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lezalam 4 tygodnie jak wychodzilam szyjka.byla dluzsza po kilku dniach od powrotu do domu krotsza duzoooo i te rozwracie na opuszka. Ze wzgledu na to ze nie dostawalm kroplowek tylko 3 przez caly pobyt w szpitalu moge lezec w domu i mam lekarstawa brac bo to prawie to samo ,. Wiec leze ale juz ciezko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz do lekarza albo do szpitala na pogotowie.może ci się poród zaczyna w tych tygodniach może się wszystko wydarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie mam teraz zadnych objawow porodu to po co mam jechac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam 2. Dni temu to powoedzieli ze oni noc nie zrobia na glowket ak nisko dopoki nie bede miala silnych skurczy mam siedziec w domu i brac leki znaczy sie lezec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czop śluzowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezylam to
Mysle ze poki wody nie odeszly I Nic sie nie dzieje to powinnas lezec. Zadzwon najwyzej jutro do Gina. I naprawde lez, bez ściemniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie zauwazylam zeby mi cos wypadlo bedacw szpitalu myslalam ze wypadl mi czop pokazalam poloznej a ona ze to jakas wydzielina z szyjki sie wydziela i to nie to .. wiec chyba mam go nadal mam uplawy kleiste biale zwiekszone ale bez krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie odeszly i dziekuje ci ze mnie noe zjechalas ale naprawde mialam.wrazenie jakbym dotknela glowki. .staralam sie poszukac czegos na ten temat w necie ale nie ma za duzo inf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wiem o tym.ze dopoki jest pecherz to nie ma szans dotknac bezposrednio glowki ale balam sie tego ze podczas aplikacji leku wcisne za gleboko badz za mocno i narobie soboe i dziecku klopotu .. tym.ze sie zacznie porod np..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezylam to
Nie zjechalam bo wiem jak to jest. Idę spać, zajrzę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dziekuje milej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×