Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto kocha bardziej, mężczyzna czy kobieta

Polecane posty

Gość gość
1990, wszystko co napisałeś jest ok, tylko musimy zamienić płeć o której piszesz. Cechy które wymieniłeś pasują idealnie do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Nie znam żadnego faceta, co by szukał bogatej by się ustawić w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek bez miłości ? jak kogoś nie kochasz to nie jestes z nim w związku bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, po co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1990 bo im to imponuje. a facet co uwielbia u kobiet poza piersiami i seksem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Nic, facetowi nie trzeba imponować by się jakąś dziewczyną zainteresował, u facetów na pierwszym planie są uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszym planie to jest u was seks. kochasz kogoś? co czujesz do tej osoby ? jakbys opisął ta Twoja miłość. No proszę zaczynaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Tak, kocham, ale jest to miłość nieodwzajemniona, zresztą, to jest 2 kobieta do której mam uczucie, pierwsza miłość, jeszcze z czasów liceum, też nieodwzajemniona, widocznie nie jestem na tyle "imponujący" by się we mnie dziewczyna "zakochała". Niewyobrażalny żal, smutek, depresja, która wręcz niekiedy zmienia się w złość (do samego siebie), gdzieś tam zduszona w głębi serca. Prawie wszystko co w życiu dokonałem było po to by moja miłość wreszcie mnie zauważyła, każdy mój życiowy krok był i jest podejmowany z myślą o tym, by być dobrym kandydatem na chłopaka/męża, by mieć pieniądze, być przystojnym, mieć co oferować kobiecie, by zaimponować, by popatrzyła na mnie jak na prawdziwego mężczyznę, który zapewni dostatek i bezpieczeństwo rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecicie na atrakcyjnych *****czy to nie dziwcie się, że po czasie taki będzie miał co chwilę "skoki w bok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kochasz kogos bez wzajemności tak? Czy w tej sytuacji jesteś w stanie związać się z kimś innym ? Zeby nie tracic czasu, życia, żeby zapomnieć ... czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1990 dlaczego jeszcze nie śpisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Nie, nigdy nie byłem w związku. Jedyne 2 kobiety w życiu, które kocham/kochałem mnie nie chciały, nie mógłbym być w związku z kimś innym, bo bym myślał tyko o mojej prawdziwej miłości, taki związek nie miałby przyszłości, najprawdopodobniej szybko by się rozpadł, szkoda nerwów na takie znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak widać inni mogą. czyli nie kochali. proste. i tu pozostaję dalej przy swoim. 99 procent facetów nie doświadczyło uczucia miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Nie śpię bo cierpię na bezsenność, najprawdopodobniej odeśpię jutro w tramwaju lub dam studentom coś robić i sobie pójdę to kanciapy i prześpię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez cierpię na bezsenność właśnie przez was, całą męską populację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet kocha,kobieta wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda że facet kocha bardziej. Facet zakochuje się w kobiecie która jest piękna i seksowna, zakochujecie się w jej wyglądzie i w sexie z nią, a żeby zdobyć ładna dziewczynę i iść z nią do łóżka staracie się ja poderwać i to nad tym ubolewacie jak się wam z nią nie uda, a nie za tym, że się w niej prawdziwie zakochaliscie. A tak nawet jakbyście spotkali cudowna dziewczynę, co ma takie same zainteresowania jak wy, byłaby mądra, zabawna, miła, pomocna, miała ogólnie wspaniały charakter i serce to i tak nie zwrócilibyscie na nią uwagę jeśli jest brzydka. Bo wam chodzi tylko o wygląd żeby się pochwalić przed kolegami żeby zazdrościli wam jaką macie laske choć może jest chamska, wulgarna i głupia jak but, ale jest piękna, sexi wiec jest naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykładzie choćby z powyższych wypowiedzi widać, że kobiety jednak nie wiele rozumieją, kompletny brak znajomości mężczyzn, powtarzam mężczyzn a nie jakichś facecików młokosów... wasza powierzchowność w ocenach aż bije po oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjawił sie mężczyzna, który mówi o swoich uczuciach to kobiety kafe go zlinczowały i zwyzywały :P Tak traktowani są tacy mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ze zjawiskiem znanym z literatury lub historii, np. Listy Sobieskiego do Marysienki, Walewska miłość Napoleona, miłości poetów, kobiety do których latami mężczyźni wzdychali, fakt że kobiety te były pieknosciami, sama nie wiem myślę że miłość istnieje, tylko trzeba tą odpowiednią osobę odnaleźć i wtedy i kobieta i mężczyzna kochaja mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat bardziej jestem skłonna wierzyć, że to dziś istnieją faceci kochający prawdziwie i nie tylko za wygląd kiedyś kobiety traktowano bardziej jak przedmioty, ozdoby i nie, "dama serca" o niczym nie świadczy :) dziś ludzie są bardziej świadomi a np małżeństwa trochę częśćiej są z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facety to potrafia tylko klamac by penisa wsadzic 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram że facet kocha za wygląd, piękno i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam żadnego faceta, co by szukał bogatej by się ustawić w życiu. x a ja znam pełno takich nicponi życiowych co by się chcieli ustawić przy bogatej....ale nie mają możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 1990, nie odpowiedziałeś na pytanie za co się zakochałeś w tych dwóch dziewczynach. Czy przypadkiem nie za urodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Myślisz, że wśród tysiąca dziewczyn, które spotkałem w swoim życiu, chociażby mijając na ulicy tylko te 2 mi się podobały fizycznie? Myślisz, że tylko te 2 dziewczyny w całym moim życiu zauroczyły mnie swoją urodą? Odróżniajcie prawdziwą miłość od chwilowego zauroczenia. Wy dziewczyny nic nie wiecie o prawdziwej miłości, takie durne pytania to potwierdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że wśród tysiąca dziewczyn, które spotkałem w swoim życiu, chociażby mijając na ulicy tylko te 2 mi się podobały fizycznie? x Wykręcasz się od pytania. Nie obchodzi mnie, że na widok ładniejsze dziewczyny na ulicy sztywnieje ci sprzęt w rozporku tylko pytam się konkretnie o te dwie dziewczyny. Czy podoba ci się ich uroda ? Czy tak samo kochałbyś je gdyby, co prawda były takie same z charakteru ale były garbate, miały brzydkie zęby, były grube, z zezem, miały 150 cm, totalnie płaskie w biuście i w tyłku, z brzuchem piwnym i z pryszczami. Nie odpowiadaj mi na te pytanie. Sam sobie na nie odpowiedz. Prawda jest taka, że bezinteresowna miłość nie istnieje. Facet kocha za wygląd i seks, kobieta za pozycję społeczną i kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkataaa
kobieto wyżej nie masz pojęcia jaka jest miłość magiczna głęboka duchowa zmysłowa opiekuńcza gdy dotyczy dwóch pięknych wewnętrznie osób ,muszą się sobie podobać w taki czy inny sposób cielesny też ,chociaż zapachem, i nie ma co się o to oburzać :-) nie każda kobieta kocha za kasę mała materialistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każda kobieta kocha za kasę mała materialistko x to prawda, kobieta może pokochać niezamożnego i niezbyt urodziwego faceta. a Facet nigdy nie pokocha brzydkiej kobiety. kobieta kocha bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm mógłby pokochać jej duszę nawet jak ona brzydka ale... nie będzie miał takiej mocy by z nią kopulować :/ bo nie obudzi ona w nim pożądania nawet jakby chciał i ostatecznie by ją unieszczęśliwił więc musi kochać jej ciało też ,tak czy siak,mi facet też musi się podobać nie ma innej opcji ,raz zabujałam się w brzydkim i już inaczej go postrzegałam bo jego osobowość całkowicie zmieniłą mi jego wygląd w oczach i kręcił mnie tak bardzo jak wcześniej uznałam że jest brzydki,możliwe że taka reakcja nie zależy od płci ale ciężko mi to stwierdzić bo jeszcze nie zbrzydłam tak bardzo i nie mam doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×