Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spotkania po rozwodzie

Polecane posty

Gość gość

poznalam faceta jest w trakcie rozwodu, ja juz po. Ja mieszkam zrodzicami, on tez. Mamy dzieci, kazdy swoje. Chcemy sie poznac blizej , ale jak. Nie ma jak sie spotykac, gdzie. Mamy po 30 lat. W domach odpada, publicznie, nie bardzo. Jakie byscie mieli propozycje. Jak wygladaja takie zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba poczekać jak żyto urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kina , restauracje , parki , kafejki , jest wiele mozliwości , mówisz o poznaniu czy bzykaniu?. Takie poznanie daje wieksze szanse na rozwinięcie się uczucia , a jak dojdziecie kiedys do tego etapu to co za problem wynająć mieszkanie i zamieszkac razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spotykam się w kafejce bądź jeździmy gdzieś za miasto na wycieczki ,bzykania nie ma bo nie ma gdzie,w domu dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego publiczne spotkania odpadają ? Możesz wytłumaczyć? Ja też jestem po rozwodzie i spotykam się z facetem też po rozwodzie najczęściej u niego w domu ale i też w miejscach publicznych więc dziwne to co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby ich było stać na kino i restauracje to mieli by mieszkania, a tak stare 30 letnie byki co mają zrobić, jeszcze większą biedę sobie sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ;) Lepiej sie nie bzykajcie - bo on bedzie płacił alimenty dwom babom, a ty dostaniesz na grzbiet kolejnego bachorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
publicznie się nie spotkają bo facet jest w trakcie rozwodu- rozumiecie? jeszcze się nie rozwiódł a już sobie dziure znalazł albo nawet przez dziure się rozwodzi więc żona by haka miała na chujopląta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×