Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawictwo pospolite 137

Tak wygląda aseksualna kobieta

Polecane posty

Gość gość
:D:D naprawdę jesteś idiota możesz sobie mieć jakikolwiek gust ja tez mam swoje odchyły ale organizować w związku z tym krucjatę na kafe, to idiotyzm :D puknij się w głowę i tę energię, którą tu tracisz na ten festiwal własnego idiotyzmu, skieruj na poszukiwanie takiej kobiety, która ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite, jeśli uważasz ze seksapil kobiety objawia sie w jej wygladzie to zatrzymales sie na poziomie podstawowki swoją seksualną swiadomoscia i dojrzaloscia. Seksapil kobiety objawia sie w jej szeroko pojętej aurze, na ktora sklada sie jej sposob poruszania sie, mówienia, usmiechania, patrzenia, gestykulowania, atmosfery jaka wokol siebie roztacza, sposobu w jaki dotyka innych ludzi, roslin, przedmiotow. Wyglad zewnetrzny nie ma nic wspolnego z seksapilem kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nie p*****asz prawiku haha. Za cienki jestes ofermo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite, oczywiscie ze nie ma. Czy kobieta o duzych piersiach, waskiej talii, dlugich wlosach czyli teoretycznie posiadajaca wszystko w wygladzie zewnetrznym co czyni ja kobieca, ale za to pusta, chlodna, niemila dla ludzi, z wyrazem na twarzy kota srajacego na pustyni, z odpychajacymi gestami, ze sztucznym chodem, ze spojrzeniem zabojcy, będzie miala w sobie wiecej seksapilu od tej ktora jest jej odwrotnoscia? Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale Ty prawictwo pospolite jestes niestety najlepszym przykladem tego ze faceci to puste istoty patrzace tylko na wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×