Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprzęt budowlany

Polecane posty

Gość Marek

W tej kwestii radzę poradzić się fachowców którzy znają branżę od podszewki i na pewno doradzą Ci najkorzystniejszą opcję. Gdy ja stałem przed takim wyborem skorzystałem z usług Excaver Maszyny Budowlane. Dzięki nim udało mi się zaoszczędzić parę ładnych złotych, dlatego polecam serdecznie. Marek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Jeśli potrzeba wam dobrej jakości  rusztowań i szalunków to udajcie się do Novarent ze Szczecina. Mają też zsypy do gruzu, siatki i plandeki, kozły czy wciągarki linowe. Można tam sprzęty kupić lub wynająć. My wynajmujemy, stawki mają dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek44

Ja mam jeszcze takie pytanie. Komu zlecacie naprawę maszyn i skąd bierzecie części zamienne? Jak dotąd znalazłem ofertę firmy www.wigropol.pl. Akurat mój znajomy korzysta z ich usług i jest zadowolony. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie i moglibyście się podzielić opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG

A co Cię odnośnie tego interesuje? Pracuję w Iwo-Bau branża budowlana więc pojęcie ma spore na ten temat. W razie potrzeby pisz do nas 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaPP

Zalezy co konkretnie potrzebujesz bo czasem warto zainwestować w swój niż płacić za wynajem. Ja tak zrobiłem np. z kupnem agregatu prądotwórczego. Zamówiłem sobie z kruzera, wytrzymał całą budowę mojego domu, używam go czasem do teraz. Często też wynajmuję innym, więc koszta już dawno mi się zwróciły as przęt jest niezawodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamnooss

Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. W naszym się opłacało. Potrzebowaliśmy maszyn zaledwie na kilka dni, więc kupno totalnie mijało się z celem. Wypożyczaliśmy maszyny od firmy Wronkop wronkop.pl. Tanio, sprawnie i na dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no zgadza się, my na potrzeby domowe, częste awarie prądu spowodowane burzami czy wichurami w końcu się zdecydowaliśmy na Kruzera i nie żałuję, bo jest dość często w użyciu, a właśnie w sytuacji nagłej nie ma czasu na organizowanie wypożyczenia sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my nie podejmiemy się budowy domu. Dlatego nasz dom wybuduje firma Gamebodom zgodnie z projektem Gamebo100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście szukali oryginalnych części do maszyn budowlanych  albo też  zamienników to zerknijcie sobie do INTER – MECH intermech.pl/ z Gliwic. W  ofercie mają m.in. elementy podwozi gąsienicowych, filtry, zęby oraz lemiesze do koparek, spycharek i ładowarek, części silnikowe, elementy mechaniczne i hydrauliczne, osprzęt. Bardzo solidna i profesjonalna firma, części są wysokiej jakości, trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alonnn

Z kolei co do wynajmu rusztowań, zsypów i ogrodzeń budowlanych to udajcie się do Ra-Do. Oprócz wynajmuj zajmują się także ich montażem. Działają w obrębie województwa śląskiego. My wynajmujemy od nich rusztowania jezdne aluminiowe i jesteśmy zadowoleni ze stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkon

Znam Wigropol, to rzeczywiście solidna firma. My także od nich bierzemy części zamienne i muszę powiedzieć, że części przez nich regenerowane są naprawdę solidnej jakości i dobrze nam służą. Z remontu maszyn także korzystalismy i także z naszej strony pełne zadowolenie jeśli chodzi o jakość usług firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalistyczny sprzęt do wykonywania głębokiego fundamentowania oferuje firma Aprofi. Dla zainteresowanych jest to polski producent, wysokiej jakości sprzętu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danko

No mysle, że jest bo moja firma regularnie wynajmuje maszyny od Eko-trans. Chociaz tak szczerze mwiac, to nie wiem, czy oplaca sie w to pakowac, bo jak juz się z kims podejmie wspolprace i mu zaufa, to nie chce się zmieniać podwykonawcy. Ja sie nigdy na nich nie zawiodlem i raczej nie zdecydowalbym sie na zmiane firmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil

U nas sprawdziła się śląska firma Messa. Nie tylko wynajmują sprzęt budowlany ale i prowadzą prace związane z przygotowaniem terenu pod inwestycje. Firma bardzo solidna, ze wszystkim sprawnie i szybko się uwinęli, koszta nie wyszły duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami ciężki sprzęt jest absolutnie niezbędny. Ja w takich sytuacjach współpracuję z firmą Sunward Polska. Mają w ofercie zarówno maszyny, jak i części zamienne. Dodatkowo prowadzą również serwis, więc kompleksowo masz wszystko w jednej firmie. Dzięki temu nie trzeba podczas budowy rozmieniać się na drobne i w razie awarii szukać pomocy po omacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilax

U mnie na budowie na pewno przydał się agregat. A że wynajem się nie opłacał to kupiłem własny z kruzera. Na budowie świetnie się spisał a i teraz służy jako zabezpieczenie na wypadek awarii i pomaga tez w pracach przydomowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemmryy

Przydatne będą również elementy montażowe takie jak śruby, podkładki czy nakrętki. Warto mieć taki sklep pod ręką, aby w razie "w" zamówić odpowiednie dla siebie. U mnie wybór zawsze pada na www.sruby24.pl ze względu na wybór i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunias

Rusztowania, szalunki, zsypy do gruzu, siatki i plandeki i róznego rodzaju akcesoria budowlane (kozły, wciągarki, windy czy wózki) w Szczecinie kupicie lub wynajmiecie w www.novarent.pl Jakość pierwsza klasa plus fajna obsługa klienta. Z cenami też nie przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Różnych części i mechanizmów polecam szukać w sklepie Barracuda. Ja znalazłem tam część do mojej kosiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

U nas na pewno przydał się własny agregat. Wiem, ze mąż zamawiał z kruzera, szybko nam go przywieźli a i sprzęt świetnie się spisał i jest z nami do dziś- czyli już kilka ładnych lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karunnia

Wracając do tematu agregatów, planujemy dom ogrzewać pompą ciepła, no i właśnie w razie awarii prądu taki agregat da radę uciągnać, żeby nie stracić źródła ciepła? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

Myslę, że to dobry pomysł, ale pewnie musiałby sie wypowiedzieć ktoś bardziej kompetentny i może np do jakiegoś sklapeu pójdź i zapytaj, albo napisz - są przecież też sklepy online z tego typu sprzetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon

Możecie sobie też sprawdzić firmę www.wynajem-bach.pl/ Wynajmiecie u nich min. młoty wyburzeniowe, zagęszczarki, rusztowania, przecinarki, czy agregaty.  Mają dobre ceny, cennik zreszta jest na stronie. Są z okolic Ostródy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillo88

Może agregat Kruzera, mają duzy wybór i na stronie www mozna sobie pooglądać rózne modele, tam można też zamówić od razu. Wygodniejsza opcja na pewno niż kupowanie stacjonarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekFes

Jeśli chodzi o usługi dźwigowe to w całym województwie pomorskim sprawdzi się w tym  www.zurawie24.pl Firma sprzedaje i wynajmuje żurawie wieżowe marki LIEBHERR, zajmuje się ich montażem, demontażem i remontami. To firma zdecydowanie warta uwagi, u nas sprawdzili się znakomicie. Spodobają wam się też ze względu na rozsądne ceny.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToomaszzWwa
Dnia 27.10.2019 o 19:48, Gość Kamillo88 napisał:

Może agregat Kruzera, mają duzy wybór i na stronie www mozna sobie pooglądać rózne modele, tam można też zamówić od razu. Wygodniejsza opcja na pewno niż kupowanie stacjonarnie

Do czego potrzebny, to może uda mi sie podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olegg

Sprawdźcie też Wigropol ze Szczecina www.wigropol.pl/ Sprzedają maszyny Dressta, części zamienne, filtry i oleje oraz wykonują kompleksowe remonty i naprawy maszyn budowlanych w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Firma super, jakość usług pierwsza klasa, na bank wam się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioB

Sprawdzi się wam też firma INTER – MECH z Gliwic www.intermech.pl Mają w ofercie oryginalne części do maszyn budowlanych  a także  zamienniki bardzo dobrej jakości. Firma w porządku, terminowa, z dobrymi cenami, także będziecie zadowoleni.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk Jawor

Na dwa tygodnie potrzebowałem koparki zwróciłem się do logkoparki.pl umowa  bez żadnych kruczków możliwe telefoniczne przedłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×