Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła panna młoda1

Czy to drogo???

Polecane posty

Gość przyszła panna młoda1

właśnie zabieram sie za organizowanie wesela na kwiecien przyszłego roku.. w domu weselnym powiedzieli nam 210zł za wesele z poprawinami za dzieci 105zł... w wesele 6 dan gorących a w poprawiny 3.. przystawki i napoje bez ograniczeń.. dodatkowo w cene wchodzi ubiór sali w kwiaty ( my mamy wybrać jakie chcemy) więc na wesele interesował by nas tylko alkohol.... wydaje mi sie ze to rozsądna cena jednakże kilka osób mówi ze to i tak za drogo i mogłabym znaleśc taniej... co o tym myślicie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to drogo ja mam wesele za 145zł w pięknym zajeździe na 60osób bez poprawin. mamy obiad kawę zimny bufet i śniadanie.ubierają nam salę żywymi kwiatami według nas kolorem mamy apartament na noc poslubna ze śniadaniem i owoce gratis a także soki kawa herbata bez ograniczeń więc wydaje mi się ze drogo masz my mamy 8 dan na ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez poprawin powiedzieli 155zł ale chcemy poprawiny.. apartament tez dostajemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda1
bez poprawin powiedzieli 155zł ale chcemy poprawiny... apartament też dostajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalna cena. my bez poprawin płaciliśmy 170zł za osobę dorosłą i połowę tej sumy za dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to drogo:O Ja w 2009 płaciłam 200 od osoby bez poprawin ze swoimi napojami, alkoholem,owocami,ciastem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma płaciła w zeszłym roku 210zł za osobę bez poprawin. niestety teraz są takie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy wszystko od regionu jaką cena ja mam 145zł i jest duuuzo wszystkiego bo byłam na weselu tam i swoje też tam robię.zależy kto na co patrzy my sami robimy wesele i patrzę na koszty ten zajazd jest piękny i niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie normalne ceny to 180-200zł bez: poprawin, napojów, alkoholu, wystroju sali i tortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc mówię zależy od regionu ja ślubuję w Wielkopolsce konkurencja bardzo dużą więc nie jest zle z wyborem i kosztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest według mnie spoko cena . Ja jestem zdania że nawet czasem warto zapłacić więcej ale za fajne i sprawdzone miejsce niż szukać tanio i ryzykować ;) Ja robiłam wesele na podbeskidziu w http://www.palackotulinskich.pl/ to nie jest najtańsze miejsce ale cudowne... I impreza była bardzo udana, niezapomniana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×