Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kreator rozbrzmiewa w moich głośnikach, głośno mimo późnej pory

Polecane posty

Gość gość
A co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wiemy. Kolega miał na torbie nazwy zespołów metalowych w podstawówce w latach 80. Znałem je wszystkie. O matko, jak ty nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten trasz metal służy do naprawy samochodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pamietam lata 80 i ciezka muzyke. Do dzis mam koszulke kreator i slayer. To byly czasy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja tez pamietam lata 80 i ciezka muzyke" Przeciez Kreator nadal gra, wydaje płyty i jest jednym z najbardziej popularnych zespołów metalowych na świecie. Nie rozumiem traktowania tego zespołu jako coś starego z lat 80 :) Zwłaszcza że stylistyka mu sie troche zmieniła od lat 80 i jego muzyka nadal żyje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolegi ostatnio nie widuję. Ale dzięki. Kaśka, naprawdę mnóstwo ludzi słuchało metalu i sporo słucha. Nie wiem, co się tak uparłaś, na to, żeby epatować ludność kafeterii, swoim stanem emocjonalnym? A ładna chociaż jesteś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metalmania w Katowickim spodku, Jarocin. Dzis juz nie ma takich koncertow No i ja tez juz nie mam nascie lat :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kaśka, naprawdę mnóstwo ludzi słuchało metalu i sporo słucha. " Wiem o tym, chodze na koncerty i widze nawet na ulicy sporo ludzi w/ koszulkach metalowych zespołów :D Ale pamiętaj, że fani metalu mimo to nie stanowią większości społeczeństwa, to zawsze była i jest niszowa muzyka :) "Metalmania w Katowickim spodku, Jarocin. Dzis juz nie ma takich koncertow" W Polsce TYGODNIOWO odbywa się 20-40 koncertów metalowych. Scena jest rozwinięta jak nigdy wcześniej :) Mam wrażenie że po prostu tęksnisz za młodością :P Teraz koncerty metalowe też są super, ale pewnie dawno na żadnym nie byłeś/łaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica jest taka, że pierwsze Metalmanie, to było jak objawienie. Naprawdę w tamtych czasach, to był szok. Teraz wszystko jest dostępne i oczywiste i nisza metalowa, nie taka mała, jak kiedyś. To jest normalniejsze, ale tamto miało smak wyjątkowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylam masz racje. W tym roku tylko w Jarocinie ale nie podobalo mi sie :(( A co do mlodosci to masz racje tesknie ze tymi szalonymi latami. Za skora, glanami i calym luzackim swiatem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23:58 Masz racje tamtego klimatu nie da sie zapomniec, dla nas pokolenia lat 80 to bylo cos, choc inni wytykali nas palcami. Dzis zycie takiej mlodziezy wyglada inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka : "Metalmania w Katowickim spodku, Jarocin. Dzis juz nie ma takich koncertów" - tej osobie chodziło o klimat. Ty nigdy nie będziesz wiedziała, znała tego klimatu. Bo my stara gwardia nie mieliśmy dostępu do muzyki w internecie i nie mogliśmy sobie takiego koncertu obejrzeć na kompie czy nawet na video, bo nie każdy to w domu miał. Dlatego te koncerty miały inny smak. Głębszy. Tak jak my 35-40latki nie będziemy znać klimatu epoki hipisów, czy nigdy nie poczujemy histerii na koncertach Bitlesów, tak ty nigdy nie poznasz tego klimatu, który towarzyszył koncertom metalowym 20 lat temu. Możesz się kłócić ile wlezie, ale nie poznasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×