Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham ex

Polecane posty

Gość gość

kocham swoją ex z którą byłem 3 miesiące rok temu. Zdradziła mnie i zostawiła, nie ważne ale ona zachowywała sie nienormalnie, była przesadnie kobieca, związek z nią był straszny, terror o wszystko ale to była pierwsza kobieta z którą byłem. Nie moge przestać o niej mysleć, do żadnej innej nic nie czuję, ona teraz jest szcześliwa a ja nie potrafię. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec alfa 12335
Baby takie są. Olej ją. W dzisiejszych czasach jeśli chcesz jakąś fajną dziewczynę zatrzymać się przy sobie musisz się trzymać pewnej zasady. To ona musi cie spytać czy juz chodźcie i ona musi wiedzieć że w każdej chwili możesz odejść do innej jeśli zrobi coś głupiego. Sam byłem kiedyś w takiej sytuacji - wszystko było spoko. Zaproponowałem chodzenie, zgodziła się a na następnej randce juz stwierdziła że woli żebyśmy zostali przyjaciółmi. Nie wolno dać zrobić z siebie frajera. Pamiętaj o tym. Pokaż swoją wartość. Olejem ją. Bolało owszem. Ale teraz czuję się o niebo lepiej bo wiem ze pokazałem jej co o niej myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałem z siebie zrobić frajera bo ona zaczeła mieć wymagania a ja je spełniałem i jeszcze na dodatek robiłem z siebie idiotę przed innymi. Z nią łączył mnie seks, wyjazdy , wspólne imprezy, kilkanaście spotkań które zmieniło moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie suki zawsze lej ciepłym moczem, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia szmata, olej ją i nie zwracaj uwagi na to co mówi i pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim podejściem to kup sobie dmuchaną lalę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie niby mam mieć podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pokazuj że Ci zależy.ja panny bzykam i sie do nich nie przywiązuje.to one do mnie dzwonią i chcą sie spotkac.trzeba je olewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×