Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raptorka

Zajście w ciąże bez stosunku, dziewica, preejakulat.

Polecane posty

Witam, dzisiaj powinnam mieć okres, którego nie ma.. Martwię się, że zaszłam w ciążę po igraszkach z chłopakiem, który sam nie może się kochać ze względu na stulejkę którą będzie leczył, a ja sama jestem dziewicą, chcemy wytrzymać do ślubu. nasze igraszki były delikatne i "symulowały" seks, ocieraliśmy się w miesjcach intymnych i lekko włożył swojego członka "we mnie", on dodatkowo miał gumkę (i tu problem - na początku nałożył na czubek tylko jedna stroną gumki, nastpenie zalozyl w pelni druga strona gumki, sam on ma preejakulat). Robiliśmy to w ostatni dzień okresu.. Czy to wszystko jest możliwe ? Nie było wytrysku, jestem dziewicą, ostatni dzień okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 71
nie jesteś w ciąży spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 71
to nie ta bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydałby się jakiś konkretny powód dla którego tak mówisz, jakiś suchy fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kusza, po prostu się boję bardzo, teoretycznie wiem, że to niemożliwe... ale wszystko jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo czekacie do slubu albo nie...Jak nie potraficie wytrzymac to sie zabezpieczajcie i tyle, a nie jakies wkladnie tylko troche penisa, 'bo czekacie do slubu'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej sam bym popykał taką idotkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 71
dni płodne zaczynają się 3, 4 dni po okresie. A okres może się spóźniać kilka dni. Więc spokojnie bo stres jeszcze pogorszy sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na początku nałożył na czubek tylko jedna stroną gumki, nastpenie zalozyl w pelni druga strona gumki, sam on ma preejakulat" Z opisu wynika, że do paczki prezerwatyw omyłkowo dołączono instrukcję obsługi cylindra iluzjonisty. W ten sposób wyciąga się królika z kapelusza :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartujcie sobie z dziewczyny (większość tak panikuje). Spokojnie nie jesteś w ciąży, a okres moze się spóźniać. Idź się czymś zająć. Wcale nie tak łatwo w naszych czasach zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak trochę włożył to może jesteś trochę w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo tego, że preejakulat był na gumce (;/) to nie ma mozliwosci? Kolejny dzien, okresu nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w ciąży. Żebyś zaszła w ciążę, musiałby normalnie włożyć penisa do pochwy i się spuścić w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×