Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczyliśmy?

Polecane posty

Nie czasami tak jest,ja też gubię stronę. To o taką pomoc chodziło.:D A myślałem,że zgubiłem wątek.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek był o lubieniu, charakterach, wizualizacji, o wszystkim na raz i każdym z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o pomoc to podejrzewam, iż nie jest Ci ona potrzebna. Obstawiam, że świetnie dajesz sobie radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To to wiem główny nurt już przeszedł na wielokropki i nawiasy z kropkami...;)Już wszystko poukładałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zleży w czym są sprawy,w których sobie daję radę bardzo dobrze,są takie w których daję sobie radę przeciętnie i są takie,w których się gubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W konwersacji z kobietami świetnie dajesz sobie radę ( przynajmniej z tymi wirtualnymi) o realnych nie mogę nic stwierdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gęba mi się nie zamyka to fakt.Dlatego ze sentymentem wspominam czasy gdy pracowałem w knajpach,bo dobry barman to trochę czarodziej,może szkło non stop zbijać coś popsuć ale jeśli potrafi podejść do ludzi to jest duży plus dla niego. Ale to taka ogólna uwaga.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak układanka to już tak jest namieszana,że nawet autor się pogubił.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wirtualną tutaj to raczej nie z kobietami tylko jedną konkretną kobietą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sobie raczej każdy tak myśli a jak co do czego to okazuje się,że trochę o sobie wiemy.;) Tylko nie możemy spojrzeć na siebie tak jak na innych,ponieważ zawsze patrzymy z wewnątrz,brak nam dystansu albo więcej od siebie wymagamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sobie najtrudniej bo najmniej obiektywnie albo zbyt obiektywnie, którą opcję by nie wziąć to i tak prawda okazuje się, że prawda leży po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie już wszyscy poczuli,że to nasz kątek i nikt tutaj na serio nie wpada,czasami tylko na kilka zdań.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym co innego rozmawiać o wszystkim i o niczym a co innego tak jak tu.;) Niby też czasami o D u p i e Maryni ale jest przeplatane rozmową na serio lub mniej więcej na serio.Nie z wszystkimi tak można.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o sobie zawsze najtrudniej,ale jakoś nam wychodzi na tyle ile tutaj można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nauka nie idzie w las bo nauczyłeś się pisać newralgiczne wyrazy tak by kafe Ci ich nie kropkowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałaś jeszcze o jednym ten temat był zadany przeze mnie tak tylko aby pogadać o czymkolwiek z kimkolwiek a Ty tu wpadłaś i rozwinęliśmy go ładna rozmowę razem to nie wiem czy ktoś tu może wpaść jeszcze na dłużej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakoś to nie jest od byle jakoś tylko tylko w tym sensie,że udaje nam się przerzucić jakieś informacje mimo niesprzyjających tu warunków.A rozmawia się bardzo sympatycznie.Naturalnie jeśli chodzi o moją stronę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to po pierwszym razie już się nauczyłem tylko rozwala mnie przy neutralnych słowach,które interpretuje na swój sposób.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×