Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczyliśmy?

Polecane posty

Wiem. No ale pewne reakcje po kilku rozmowach można przewidzieć.Zwłaszcza w dziedzinie,która Cię tutaj interesuje szczególnie czy poczucie humoru.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już pewnie swoje napisał i znikł dać cenne wskazówki na innej stronie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyko Ciebie.Anonimowo łatwo dawać rady szczególnie,gdy się ma naście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zero rozczarowań... ha ha ha Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pomimo nawału pracy nie mogłam sobie odmówić jednej humorystycznej riposty w stosunku do pewnego kolegi na co koleżanka stwierdziła, że co bym nie powiedziała to i tak ujdzie mi to płazem:) To tak w kwestii diabelności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedy Ci on.Tak to jest jeśli jakiś masochista zgadza się pracować w sfeminizowanym towarzystwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak źle. Śmiem twierdzić, że mu się to podoba tylko za żadne skarby świata nie przyzna się do tego jak to mężczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym.Nie sądzę abyś go katowała niemiłosiernie.Przecież masz wyczucie.:) A i facetów dość dobrze znasz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczyliśmy.40 stron bzdetów zaniedbanej mocno mężatki i to tylko w dziesięć dni.Dziękujemy ci.Przynosisz wielką radość.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też pewien typ kim jest Jafacet. Mi sie podoba jak Madeline mówi, że ją gnębią pomarańcze ( kiedy niby? ) i lubię opowieści o " koleżance" która na każdym kroku wychwala Panią Madelinę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co teraz z tym zrobisz? Bardziej naostrzysz swe zęby?Własnej gęby przy tym nie zatnij pomarańczowa pi/zdo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisek, zażyj positivum, bo nic nie potrafisz napisać tylko pomarańcz to, pomarańcz tamto :D Weź urlop od forume, bo ci nie służy, nie masz tematu, błąkasz się i jesteś upierdliwy jak piasek pod powieką :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przyjaciel in spe Dzięki,że odwiedziłeś nas,a pomarańczowymi bohaterami się nie przejmuj muszą gdzieś odreagować swoje niepowodzenia ewentualnie zapełnić czas na wagarach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na koniec dzień dobry wszystkim domorosłym psychologom,którzy po przeczytani 40 stron już doskonale wiedzą kim jesteśmy.Dziękujemy również za życiowe rady. Jeśli czytałeś/łaś uważnie to wiesz jakie mamy zdanie na temat psychologów i nie tylko tych domorosłych. Życzę miłej miłej lektury i dobrej zabawy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że dzisiaj nie zawalą Cię w pracy i będziesz miała chwilę oddechu.Miłego dnia życzę.:)🌼 A i koledze daj dzisiaj trochę luzu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×