Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weraaa171

mam 17 lat i jestem w ciąży ...

Polecane posty

Gość weraaa171

Witam, mam 17 lat i jestem w ciąży. Kompletnie nie wiem co zrobić chłopak który jest ojcem dziecka mnie zostawił mówiąc że go zdradzam i że to nie jego dziecko. Nie mam pojęcia co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usunąc i przestać spotykac sie z debilami, a przede wszystkim wziąc sie za nauke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo sie nie k***ic w wieku 17 lat to nie mialabys problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
URODZIC... i przestać spotykac sie z debilami, a przede wszystkim wziąc sie za nauke ... nie zabijaj, bo -jezeli jestes w miare rozwinieta emocjonalnie, do konca zycia sobie nie przebaczysz... a ojcostwo da sie stwierdzic nawet przez badanie krwi dziecka w czasie ciazy... na miesiac przed rozwiazaniem naleza ci sie juz alimenty... (chyba nie na ciebie, a na dziecko) i pokrycie CZESCI wydatkow zwiazanych z ciaza,,,, utrudnilas sobie zycie, ale aborcja to najgorsze z mozliwych wyjsc, a majac 17 lat i WSPOLZYJAC powinnas mniej wiecej wiedziec, czym taka zabawa moze sie skonczyc... nie skazuj na smierc wlasnego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie ze sie k***ila bo moze zrobila to z milosci? Nie znasz nie oceniaj. A co do Ciebie autorko skoro masz taka sytuacje lepiej usun. Sama mam 17lat i w lutym bylam w ciazy.usunelam farmakologicznie mimo ze mialam i mam do tej pory chlopaka ktory mnie kochanie chcialam sb zmarnowac zycia .. a nie zabezpieczylas sie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co on taki pewny że to nie jego? Ma na papierku że jest bezpłodny? Może on myśli że tym sposobem pozbędzie się was i nie będzie musiał płacić alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to twoi rodzice? Wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usun, skonczysz sama, z wyksztaceniem podstawowym w najlepszym wypadku na kasie w biedronce. co ty i ten chlopak temu dziecku mozecie zapewnic? twoi rodzice juz swoje dziecko odgcowali, nie maja obowiazku ani ochoty tyrac i zajmowac sie twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiła to z miłości? hahaha, chyba nie była to taka wielka miłość skoro chłopak ją rzucił i nie wierzy, że to jego dziecko :D zresztą ma 17 lat i nie wie co to gumki? skoro uprawiasz seks to zawsze jest możliwość ciąży :) poza tym taka sytuacja jaka jest u niej to zwykłe k****enie się, mogę mieć swoje zdanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;15 Jestes bezczelna jak 17 latka zostanie sama z dzieckiem to juz sie k***ila a jak 26 latka to Wszystko ok bo sie zdarA. Pie rdolona solidarnosc.chyba tobie k***ska brakuje suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę być bezczelna niż durna jak ty :D 26 latka przynajmniej coś temu dziecku zapewni, a taka 17 latka co może? mieszkanie pod mostem czy pod śmietnikiem? :D mi niczego suczko nie brakuje, chyba tobie za to tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rzadko taka 17-latka daje sobie lepiej radę niż 26 latka!! więc nie wiek tu ma znaczenie a stan umysłu! (11:20) Właśnie takie osoby jak ty gorzej radzą sobie w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ci będzie, hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje z***** nego życia nie usuwaj daj je innej bez dzietnej parze która zapewni maleństu lepsze życie. Na drugi raz zastanów się z kim idziesz do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.04.2015 o 13:03, Gość gość napisał:

Nie piszcie ze sie k***ila bo moze zrobila to z milosci? Nie znasz nie oceniaj. A co do Ciebie autorko skoro masz taka sytuacje lepiej usun. Sama mam 17lat i w lutym bylam w ciazy.usunelam farmakologicznie mimo ze mialam i mam do tej pory chlopaka ktory mnie kochanie chcialam sb zmarnowac zycia .. a nie zabezpieczylas sie czy co?

A powiedziałaś o tym chłopakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziecko mozesz oddac do adopcji, a usuniecia ciazy nie cofniesz, bedziesz zalowac do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dziecko mozesz oddac do adopcji, a usuniecia ciazy nie cofniesz, bedziesz zalowac do konca zycia

Dobrze sie czujesz?Temat jest z 2015. Uwazasz, ze ona nadal jest w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×