Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Vita slim warto?

Polecane posty

Gość gość

Witam... Nie wiem czy już był podobny temat ale chciała bym wiedzieć czy któraś z was próbowała tych ,,wspaniałych,, tabletek? Zastanawiam się nad zakupem i chce poznac wasze opinie. Moja zmora jest wielka opona na brzuchu. Diety nie sa dla mnie a same ćwiczenia nie wiele pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"http://f.kafeteria.pl/temat/f1/ostrzegam-prze d-slim-proactive-p_6172593 "Jest to wielka ściema. Otrzymałam 2 opakowania produktu bez błonnika ,ksiązeczki i certyfikatów. Zadzwoniłam na numer infolinii zeby złozyc reklamację i usyszalam ze musze zadzwonić pod inny numer. Informacja 7 zł /min koszt połączenia co tym badziej utrwaliło moje przekonanie ze to złodziejska firma. Zadzwomiłam ponownie na infolinię zeby dowiedziec sie gdzie mam odesłac ten produkt i informujac ze odstepuje od umowy . I co usłyszałam- na Seszele prosze wysłać, hahhahausmiech.gif Po czym konsultantka sie rozłaczyła. Zadzwonilam do Rezcznika Praw konsumenta i dostalam porade prawną co zrobc w tej sytuacji. OSTRZEGAM nie kupujcie reklamowanaego w TV i ina internecie produktu VITA SLIM PROACTive "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowane nie na jakiekolwiek tego typu tabletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrósł mi fjut na czole od tego świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×