Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zagubionakobieta

Wyjść z kłótni na wygranej pozycji, załagodzić ją, oesu nie wiem jak to nazwać

Polecane posty

/ - niech to będzie kropka bo kropka mi nie działa a bez niej aż razi w oczy jak się czyta xd On ma 19 lat ja 18, jesteśmy razem od ponad 1,5 roku/ 3 msc temu rozstaliśmy się bo stwierdził że mnie już nie kocha, zabolało ale jakoś dawałam radę, po 2,5 msc zaczął pisać, ...........szukać okazji do spotkań, zapraszać do keksa czy innej restauracji tak jak to było wtedy jak byliśmy razem/ Znam gościa lepiej niż siebie więc gdy na mnie patrzył doskonale widziałam że żałuje i chciałby wrócić, patrzył na mnie jak na tiramissu czy inne fajne żarcie, z takim utęsknieniem/ Jednak ja trzymałam dystans, każda z nas doskonale wie że to działa najlepiej ;) w końcu mi to napisał, napisał że żałuje i zrobił ogromny błąd itd ble ble ble ale ja mu napisałam że no spoko spoko ale nie mam narazie ochoty na wchodzenie w to (nie chce być na pstryknięcie palcem bo jemu się odwidziało, niech udowodni że mu zależy)/ Złapał mnie na przystanku dzień później i zaproponował mi pomoc przy redoxach (oboje jesteśmy bio-chem a redoxy to dla mnie czarna magia i on o tym wie) a ja powiedziałam że sama jakoś to ogarnę, nalegał a że mieszka niedaleko to poszliśmy do niego i okej wytłumaczył ale w nagrodę chciał przytulasa, w efekcie tak się skończyło że mimo że ja tego nie powiedziałam on stwierdził że już jesteśmy razem ale dobra spoko niech będzie, bedziem widzieć/ i 2 tyg było super, na prawdę świetnie się dogadywaliśmy a on był czuły jak nigdy A TERAZ WARNING, LASECZKI O SŁABYCH NARWACH ZNIKAJĄ, ZOSTAJĄ TYLKO KOBIETY OTWARTE NA RÓŻNE TEMATY, chociaż z resztą pewnie i tak nikt tego nie czyta, przynajmniej to z siebie wyrzucam xd więc ogólnie mam kompleks moich warg sromowych, uważam że są zbyt rozciągnięte to tzw motylek i wiem wiem dużo kobiet takie ma itd mniejsza z tym, mój chłopak wie o tym kompleksie z którym zupełnie się nie zgadza i wie, że to dla mnie bardzo wstydliwy temat/ Wczoraj wysłał mi fotkę laski która również takie miała i rozciągając je w górę robiła z nich takie uszy któliczka i ktoś domalował wąsiki i oczka xd ogólnie oboje mamy specyficzne poczucie humoru i zazwyczaj ciśniemy beke z czego ktoś inny się oburza, mniejsza, napisałam mu "hehehe z***biście dobrałeś adresata pozdrawiam" i laski to go tak w*******o że tak wściekły jeszcze nie był. (kropka już działa ^^) Jest wściekły że mam taki kompleks, napisał że mam nasrane pod tym względem i że nie ma ochoty gadać skoro tak sądze, mam w d***e jego zdanie i już kiedyś miałam zmienić ten pogląd/ (już nie działa, nie polecam MSI) Napisał żeby do jutra się zastanowiła i że wraca do nauki, odpisałam "a zebyś wiedział że się zastanowię " chciałam żeby zabrzmiało dwuznacznie nie wiem jak to odebrał w każdym razie nie odpisał, teraz nie wiem jak z tego wyjść żeby było najlepiej, jeśli to czytasz to dziękuję że dotrwałaś aż do tego momentu, Bóg Ci zapłać <3 Ps: nie musisz pisać że jestem dziwna, zjebana itd, wiem to w sumie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×