Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak wygląda przeprowadzka z firmą?

Polecane posty

Gość Fibia
Jeżeli trafisz na dobrą firmę, to może będziesz mogła się z nimi dogadać. Przedzwoń do firmy Japa&Co, pracują tam mega fajni ludzie, także na pewno pójdą Ci na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaa_pz
ja korzystałam z TDU (www.przeprowadzki-poznan-24.pl) i naprawde jestem zadowolona - chyba wystarczajacym dowodem jest to ze chce mi sie tu o nich pisać;) (nic z tego nie mam - to nie zadna reklama, naprawde byłam bardzo zadowolona i mało zapłaciłam, wiec szczerze polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy zamowic transport, ja robilam to tutaj www.fachowcydlaciebie.pl ladujesz rzeczy i przewozka, nic nadzwyczajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada? Normalnie, cała robote ktos odawala za Ciebie za kase;) ale z firma trzeba uwazac, bo czasami rzeczami po prostu rzucają... dodam że my korzystalismy z firmy TDU o ktorej juz wspominał i te moge polecic- panowie delikatnie i bezpiecznie obchodza sie z naszym dobytiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wygląda tak, jak dziewczyny opisały. ja natomiast jeszcze inaczej to rozplanowałam bo jak moja firma się przeprowadzała to innej wyprowadzkowej nie brałam tylko sama popakowałam rzeczy kupijąc kartony http://www.wok-kartony.pl/ i wszystko wyszło mnie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już do dogadania, czy można się z firmą zabrać. Mnie przeprowadzał http://przeprowadzkigdansk.eu/ i poszło całkiem szybko. Panowie silni, sprawni, robotni, no to i przeprowadzka trwała ze 4-5 godzin a rzeczy miałam duuuużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczegóły przeprowadzki ustalasz z firmą. Mogę polecić Ci www.logobusexpress.pl, pomagali mi w przeprowadzce i spisali się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neril
Myślę, że jak trafisz na ludzką firmę to tak. Ja korzystałam z firmy Tip Top Trans (dla zainteresowanych: http://tiptoptrans.pl/) co prawda przenosiłam się 50 km dalej, ale pan zabrał mnie ze sobą na przednim siedzeniu. W sumie korzyści były z dwóch stron, bo pokazywałam drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek83
Bez problemu można wynająć samochód na tego typu przeprowadzki. Niedawno przenosiłem się z Warszawy do Poznania i korzystałem z usług przewoźnika Optima LG. Bardzo profesjonalne podejście do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda, w jakim sensie? Po prostu pakują Twoje zabezpieczone graty i heja, w wyznaczone miejsce;). Nie ukrywam że jest to o wiele wygodniejsza opcja bo przeprowadzałam się dwa razy na wlasną rękę i raz z firma i zdecydowanie polecam drugie rozwiazanie. Ja jestem z Poznania i skorzystałam z TDU www.przeprowadzki-poznan-24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna_70_Radomska
Jaki ja kiedyś miałam problem z przeprowadzkami... ale doświadczenie uczy, zwłaszcza gdy a się firmę. ;) Hurtowo zamawiam opakowania od zapakujeco.pl i raz mi się te pudła przydały, gdy zmieniałam dzielnicę. Jeeeej, ale mnie uratowały. Nic mi się po drodze nie pogubiło, chociaż wcześniej tak wyglądały u mnie przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Radze unikać firmy perfect-przeprowadzki.pl. Przyjechał cwaniak z dwójką pracowników. Na stronie ma 99 za godzinę z kierowcą i dwoma pomocnikami. Na miejscu zaczął od cwaniakowania proponując 800 zł za przeprowadzkę którą na dłuższym dystansie inna firma zrobiła mi za 200 zł. Schodził do 300 co chwila narzekając że to drugie piętro, że wąsko, że dojechać musiał itp. mimo że wcześniej dwukrotnie telefonicznie o wszystkich warunkach informowałem. Nie to że 300 to było jeszcze za dużo tylko po takim kombinowaniu miałem ochotę powiedzieć im sp...ć bo zaczęło się już we mnie gotować. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastrana
Odezwij się do chłopaków z firmy Japa&Co, oni na pewno Ci pomogą. Chłopaki są mega sympatyczni, także na pewno uda Ci się dogadać co do szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie, ale przede wszystkim zadbałbym o to, aby taka firma posiadała na wyposażeniu różnego rodzaju plandeki pokryciowe oraz siatki zabezpieczające ładunek takie jak tu - http://pl.dr-thiel.net/category/siatki-do-zabezpieczania-ladunkow nie raz już się przekonałam, że firmy nie dbają o to i czasem potrafią przez to zniszczyć przewożone przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przeprowadzała firma przeprowadzki-inclusive.pl. Szybko, sprawnie, bez żadnych strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tafa
To zależy jaką firmę zatrudnisz. Jeżeli taką, która jest sprawdzona (jak na przykład Japa&Co), to cała przeprowadzka na pewno pójdzie spokojnie i bez żadnych przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj firmy, u której będziesz wynajmowała ciężarówkę, ale może być ciężko, bo w kabinie jest ograniczone miejsce, a na pewno nie przyjedzie tylko jeden. Poczytaj http://mahmed-omaran.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina203
Przeprowadzki z firmą to bardzo wygodna rzecz. Mniej stresu, a wszystkie nasze rzeczy są bezpieczne. Firmy takie gwarantują, że nic się nie zepsuje - jeśli jednak tak się stanie to jest to już ich odpowiedzialność. Mi ostatnio w przeprowadzce pomagała firma Elektron trans (http://www.elektron-trans.pl) Byłam bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przeprowadzki-inclusive.pl. Bardzo solidna i profesjonalna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o przeprowadzki to jestem weteranka, bo w ciagu 2 lat przeprowadzałam sie az...6 razy! i zdecydowanie powiem Ci że firma - odpada caly stres! Panowie w zasadzie wszystko robia za Ciebie a Ty tylko podajesz adres;) przy mojej ostatniej przeprowadzce (Poznań-> Oborniki) skorzystałam z firmy TDU ( www.przeprowadzki-poznan-24.pl ) i naprawde polecam, panowie konkretni, mili i o dziwo - tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Majka1111 w 100%! Dokładnie tak samo. Przez telefon wycenił przeprowadzkę a potem na miejscu narzekał że kanapa i pralka ciężkie i że są schody choć o tym mówiłam. Spóźnił się ponad godzinę i zażądał 2 razy tyle a do tego meble wszystkie poniszczone. Liczy na to że człowiek umówiony już nie zrezygnuje - oto jego pomysł na biznes. Omijajcie szerokim łukiem. W necie można ich znaleźć też pod nazwą AMTRANS z Pęgowa. Pan Mirosław Ł. - uważajcie na nich i poszukajcie innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z firmą o wiele, wiele latwiej niż samemu no i rzeczy sa lepiej zabezpieczone;) polecam www.przeprowadzki-poznan-24.pl my bylismy zadowoleni a i cena okazyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimra
Jak zatrudnisz dobrą firmę, to na pewno się z nimi dogadasz. Przedzwoń do nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Oni są najlepsi, jeżeli chodzi o przeprowadzki. Na pewno uda Ci się z nimi porozumieć co do każdego szczegółu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.warszawaprzeprowadzki.pl - Ja przeprowadzałem się z tą firmą. Dużo w sumie powiedzieć nie mogę, bo robota została po prostu wykonana dobrze, a to jest najważniejsze. No i nie zapłaciłem dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra organizacja - pakowanie to klucz do bezstresowej przeprowadzki. Ja np: zamówiłem kartony z www.wok-kartony.pl . Wszystko podpisaliśmy co i gdzie. Na miejscu wiedzieliśmy co i gdzie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest o wiele szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadilkaIII
Ja nie porównywała, ale jeśli było bywolne miejsce i ładnie poprosisz, myślę że żadnych przeszkód by nie było :) Moją przeprowadzką zajął się naprawdę miły zespół z http://przeprowadzkigdansk.eu/ (widzę że nie tylko moją, ktoś powyżej również korzystał z ich usług) oni by się pewnie zgodzili :D Zrobili na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Pomogli zapakować, wnieść oraz znieść ,a następnie rozpakować. Do tego byli fachowo przygotowani do pracy, nie marudzili, służyli kompleksową pomocą i radą. Polecam jak najbardziej, jeśli nie masz jeszcze nikogo na oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×