Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

;( prosze doradzcie ciaza 33 tydz

Polecane posty

Gość gość

wypadlo mi cos przezroczystego galaretowatego z duza iloscia czerwonych zylek a jestem w 33 tyg czy to moze byc czop ;( To wygladalo na okolo poltora cm na pol cm. Sprawdzalam w internecie i tam inne kolory byly i ksztalty wiec mam nadzieje ze to nie czop. Boje sie ze za wczesnie urodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonsultuj koniecznie z lekarzem im szybciej tym lepiej bo tu nikt ci nie powie co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK dziekuje za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz lekarza prowadzacego i numer do niego to lepiej to skonsultuj. Wiesz jak jest. Kto nie widzial to ci nie powie co to jest a jak lekarzowi powiedz to bedzie mogl ci cos poradzic. Nie denerwuj sie tylko to skonsultuj. Ja bym tak zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja...mam na mysli to, ze lekarz powie np. Ok, cżekamy albo powie...musze pania szybko obejrzec prosze przyjechac na wizyte etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to czop :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj czop byl przezroczysta galaretką,bez smużek krwi.Jedz na izbe przyjec,powiedz ze wypadl ci czop i masz bóle brzucha to cie zostawia na obsetwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz na izbę bo to raczej czop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz na ip bo jezeli to czop to podadza ci sterydy na rozwoj pluc. Moj czop wygladal tak jak opisujesz. Urodzilam mniej wiecej 10 godzin po odejsciu. Bierzesz luteine dopochwowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój czop mniej więcej tak wyglądał. Jedź do szpitala, niech Cię zbadają. Jeśli jest ok, nikt na siłę nie będzie Cię tam trzymał. A wody Ci nie odeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze juz autorka cos z tym zrobila ale odp. u mnie czop odchodzil tydzien przed porodem byla to okropnie duza ilosc sluzu rozowego a o 17 zauwazylam krew na wkladce a po 24 bylam juz mama ;) koniecznie to skonsultuj,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie mojej koleżance odpadł czop w 32 tc donosila do 40 bez problemów, musiała się tylko oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem w 35 i zwiekszyla mi sie wydzielina jest taka kleista. I ni to zolte ni kremowe czy to moze byc czop? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olu to nie czop raczej może jakiś stan zapalny,a nic cię nie swedzi? Idź do gina stan zapalny bakteryjn y w ciąży jest niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ola ja bylam na wizycie u gin i mialam juz te ilosci sluzu badala mnie gin i wziernikiem i nic nie wspomniala zawsze mowi jak.mam jakis stan zapalny albo cos a nie swedzi mnie nic ani nie piecze . Na ostatniek wizycie mialam.rozwarcie wewn.. na opuszek skrocona i miekka szyjke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×