Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HANKA 54

Szukam przyjaciółek

Polecane posty

Proszę aby ktoś "oświecił" mnie gdzie znalezć przyjaciółki po 50 rż ,które są podobne do mnie i z którymi mogłabym pisać, spotykać się . Wiem jest wiele kobiet ale chciałabym poznać takie , które są jak ja singielkami /ale nie mają obsesji poznania faceta ani nie zachowują się jak kotki w rui / ,nie są męczennicami ,babciami opowiadającymi o wnukach,gotowaniu ,chorobach i lekarzach. Takich ,które lubią modę ,czytają książki ,lubią muzykę ,lubią tańczyć ,kupują sobie kwiaty . Gdzie takie osoby można poznać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pomorzanka
Nie mam wnuków , nie lubię narzekać .Jestem wesoła , lubię ludzi z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie i jestem przed 50-tką .Możemy pogadać ,pozdr z nad morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mężczyzna może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pomorzanka
jeżeli zachowa się jak przyjaciółka .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim zachowaniu myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pomorzanka
Normalnym , wysłucha , pogada , coś zaradzi , poplotkuje o modzie ,ponarzeka na ród męski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pomorzanka
"ponarzeka" trochę z przymrużeniem oka, bo ogólnie nie lubię narzekać , wolę się śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na męski ród? Wiesz? To chyba jednak ponad moje siły, chyba nie nadaje się do waszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA54
Zawsze ilekroć zgłasza się facet to mam nieodparte wrażenie ,ze chce coś ugrać .Pisząc ten post nastawiałam się na kobiety ale ponieważ chcę zapisać się w Gdyni na kursy tańca towarzyskiego i potrzebny jest partner /oczywiście tylko do nauki tańca / to mogłabym się zgodzić . Powinien być dość wysoki min 176 cm i mieć bardzo dobra prezencję . Czekam na potencjalnych chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc to że ja chcę coś ugrać trochę mnie uraziłaś, nic nie chce ugrać i zastanawiam się skąd przyszło tobie to do głowy może to raczej ty zakładając ten temat miałaś taki zamiar skoro dałaś takie ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA54
A cóż takiego jest w moim ogłoszeniu co dawałoby powód do tego by negować szczerość mego ogłoszenia lub doszukiwać się w nim drugiego dna. Zwyczajnie chce spotkać przyjaciółki nie narzekające na ciężkie życie ,facetów , dzieci , nie gadające wiecznie o gotowaniu ,wnukach,chorobach itp To,że się jakiś facet odezwał nie wiadomo dlaczego ,bo ogłoszenie było wyrażnie skierowane do Kobiet i w dodatku imputuje ,że kobiety go dyskryminują to już jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanka48
Hanka podobnie u mnie , nie lubię narzekania,biadolenia , wiecznego gotowania itd.. dawno z tego wyszłam , jestem tu i teraz i naprzód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 ale takie zainteresowania jak piszesz i nie interesuja mnie facety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×