Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wchodzic w to czy nie?

Polecane posty

Gość gość

moja matka proponuje pomoc w kupnie mieszkania , ale chce juz decydowac jakie to mieszkanie ma byc i wpadać kiedy chce a nawet nocować, czy jest sens w to wchodzic? Akt własnosci bedzie niby na mnie. Obecnie mieszkam z chłopakiem i stac nas kredyt ale zastanawiam sie czy ta propozycja to nie pułapka aby nas kontrolowac...jesli juz to chcielibysmy kupic mieszkanie jakie nam sie podoba , a nie jakie mojej matce?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrTheGardner
Według mnie to troszke głębsza sprawa bo chyba ktoś tu chyba nie odciał pempowiny na czas :) Rodzic jest ważną osoba w życiu może i najważniejszą ale rodzica trzeba też uczyć systematycznie odcinajac pewne rzeczy od jego władzy, czyli wyraża opinie Ja przyjmuje do wiadomości ale sam podejmuje decyzje i jesli robi sie to dobrze to rodzic z czasem widzi że tak jest lepiej. W waszym przypadku to bedzie cieżko "nocować" , "decydować" rozumiem że tu chodzi o kase i chce dobrze ale ..... Ja zazwyczaj stawiam sprawe jasno i możecie też tak sprobować przyjmiemy pomoc ale to ma byc nasz dom. W przeciwnym przypadku bedziecie zalować dnia w ktorym sie na to zgodziliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×