Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rehabilitacja

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam rehabilitantów w Enel Med Sport w Warszawie, to magicy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Nałęczowie miałem okazję skorzystać z rehabilitacji w werandkach w Centrum Diagnostyki i Rehabilitacji http://uzdrowisko-naleczow.pl/obiekty/werandki/ . Tam skorzystałem ze specjalnego turnusu rehabilitacyjnego, dzięki któremu powrót do zdrowia był tylko kwestią czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtorris
mi pomogli na Piwnej w G&R mają tam dobrze wyposażony gabinet, nie ma kolejek, więc szybko można zacząć zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niszaa
ja jestem zadowolona z RehaExpert i moim zdaniem potrafią dobrze i dokładnie pomóc - rehabilitacja skrupulatna dobrze prowadzona, pod fachowym okiem. Bardzo sobie chwalę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez solidną i udaną rehabilitację udało mi się przejść w http://owrposejdon.pl/ . To był doskonały pomysł, gdyż potrzebowałam takiego turnusu nad morzem. Właście ćwiczenia i rehabilitacja pozwoliły na szybki powrót do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dwa lata temu chodziłam na rehabilitację do Kolmed w Świdnicy http://kolmed-swidnica.pl/ i to bardzo dobra placówka, fajnie się mną zajęli, mają dobrych rehabilitantów i duży wybór zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego gabinetu fizjoterapii i medycyny osteopatycznej i jesteś z Krakowa to warto zapisać się do gabinetu Manufaktura Zdrowia na Miłkowskiego . W tym gabinecie znajdziemy pomoc z zakresu zmniejszenia dolegliwości bólowych jak również zmniejszenia stanu chorobowego, który utrudnia codzienne funkcjonowanie, np. rwa kulszowa, rwa barkowa, urazy sportowe za pomocą terapii manualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janisz
Ja przy wzmożonym napięciu mięśniowym byłem w Leśnym domu Seniora i przechodziłem, tam zabiegi z Platinum, to taki stol do trakcji kręgosłupa. Generalnie efekty sa super, jest zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jakiś czas temu chodził na rehabilitację do Centrum Rehabilitacji VitalMed http://www.evitalmed.pl/ w Jerzmanowicach pod Krakowem. Z miejsca jesteśmy zadowoleni, rehabilitacja dobrze poszła, mąż wrócił do formy. Mają tam konsultacje specjalistyczne, fizykoterapię, masaże, kinezyterapię i inne zabiegi, sprawdźcie sobie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bardzo bolały mnie kolana, nie mogłam ćwiczyć, więc znalezienie gabinetu z dobrym fizjoterapeutą było dla mnie priorytetem. Po kilku wizytach w http://rehapro.com.pl/co-leczymy/ już wiem co mi było i jak się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
poczytajcie sobie na temat nowoczesnej rehabilitacji na portalu https://rehabilitacja-arpwave.pl super metoda, najważniejsze że mega skuteczna zwana ARPwave ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz godnego polecenia miejsca gdzie możemy powrócić do pełnej sprawności to warto skorzystać z oferty Centrum Rehabilitacji i Krioterapii „Cryos” https://cryos.pl/ we Wrocławiu. W centrum można uzyskać kompleksową pomoc fizjoterapeutyczną, konsultacji ze specjalistą, lub lekarz ortopeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Tata miał udar i nie jest łatwo, rehabilitacja to nie wszystko. Dodatkowo lekarstwa, suplementy itd. ale idziemy do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siba

no wlasnie dobrą rehabilitację prowadzą w Reha Expert - na prawdę warto do nich chodzić i dać się wyleczyć. Szczerze mówiąc to wlasnie dzięki leczeniu u nich ja mam całkiem sprawny bark. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

@Maria- jaki suplementy były stosowane? Bo mój tata również miał udar tydzień temu i może okaże się, że dla niego tez byłoby to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

u nas bardzo szybko weszła rehabilitacja, lekarz, a z dodatkowych rzeczy to stosowaliśmy neuroaid, jak masz jakieś pytania to śmiało. Jestem ze wszystkim na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda81

Do przeprowadzenia skutecznej rehabilitacji jest potrzebny także specjalistyczny sprzęt. Często na okres kilku tygodni lub miesięcy bardziej opłaca się go wynająć niż kupować. Ja po wypadku korzystałam z oferty www.ortobionik.pl i sporo na tym zaoszczędziłam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golsa

W Krakowie to bardzo mi odpowiada rehabilitacja w Rehaexpert i to że oni mają dojazd do pacjenta. W ten sposób jest mi najwygodniej że wlaśnie dzięki nim mogę w domowych warunkach wracać do pełnej sprawności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandix112

Polecam zapoznać się z ofertą tego ośrodka rehabilitacyjnego https://panorama.krynica.pl . Po wypadku myślałam że nie będę w stanie chodzić jednak regularne rehabilitacje przyniosły spore efekty. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rehabilitacji dziecięcej to udajcie się do Centrum Rehabilitacji VitalMed www.evitalmed.pl/poradnia-neurologii-dzieciecej/ w Jerzmanowicach pod Krakowem. Leczą tam różnego rodzaju problemy neurologiczne dzieci. Na stronie internetowej znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkosia

W Warszawie chodziłam na rehabilitację do Fimedica 🙂 Polecam 🙂 Terminy nie są odlegle, placówka jest dobrze wyposazona, a personel doświadczony co tez przekłada się na szybsze efekty w czasie zajec. Zaledwie po dwóch miesiącach bylam w pełni sprawna fizycznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliks

ja zaczęłam zabiegi prawie z dnia na dzień w Krakowie w G&R na Piwnej. Mogłam zacząć zabiegi od zaraz, a ból pleców m itak dokuczał, więc cieszyłam się, że mogę zacząć szybko zabiegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaŁamaga
Dnia 3.01.2019 o 09:36, muriels napisał:

Polecicie gabinet rehabilitacji dziecięcej? 

Activ na Woli (Niedawno sie nazywali WSR Med, ale zmienili nazwę ostatnio) - mają rehabilitację dla dzieci i integrację sensoryczną, na którą chodzi mój Krzyś. Bardzo sympatyczni ludzie, słuchaja i nie traktuja pacjentów z góry i sa wyrozumiali. Super ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia

Tylko i wyłącznie szpital Vital Medic w Kluczborku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w Szczecinie i okolicach, które rozglądają się za sprawdzoną placówką rehabilitacyjną polecam www.finmed.com.pl Pracują tam specjaliści, którzy pomogą wam w powrocie do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokon

rehabilitacja jest bardzo ważna, ja się ostatnio dowiedziałem że istnieje coś takiego jak nuraid. Polecam sprawdzić każdemu kto miał stycznoścć z udarem mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg

To prawda rehabilitacja to kluczowa sprawa w powrocie do pełnej sprawności bo urazach, wypadkach i tym podobne. Ja miałam taki przypadek, że po wypadku na rowerze przez długie lata bolało mnie kolano i już nawet zaczęłam się do tego przyzwyczajać. Po latach stwierdziłam, że nie muszę  tego akceptować i muszę zacząć coś  z tym robić. Mój fizjoterapeuta powiedział, że zabiegi krioterapii powinny pomóc i zapisałam się do nich WWW.NZOZARES.PL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rehabilitacje po ciężkim urazie jest bardzo ważna. Ja na początku roku złamałam rzepkę. Po kilku tygodniach noszenia nogi w gipsie chodziłam na rehabilitację do centrum www.fundacjameritum.com. Teraz jest już o wiele lepiej i powoli zaczynam biegać oraz jeździć na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirina

W Krakowie z czystym sumieniem mogę polecić OpenMedical. Jakiś czas temu sama szukałam dobrej rehabilitacji i polecono mi właśnie tę klinikę, wiem, że to ich ogromną zasługą jest to, że stanęłam na nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×