Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najbardziej zakłamana osoba na forume

Polecane posty

Gość gość
Martusiu ale to Ty wiedziesz tu prym :) My tylko w cieniu Twoim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z mucha i agentem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Dostajecie takie bajki jakie chcecie, takich jak wy to tylko w uja robic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla przyjaciela in spe :classic_cool: Mój przyjacielu byłeś mi naprawdę bliski. Mój przyjacielu, podniecałeś mnie. Kupiłem Durex, Durex kondony. Chciałem wyru‪chać cię na balkonie. Lecz ty się bałeś, no bo wiedziałeś przecież że. Ja mam ku‪tasa, mam ku‪tasa po kolana I jak mi stanie każdy facet boi się, Lecz ty się nie martw, mój przyjacielu, Wyru‪cham ciebie, tak bez problemu. Mam wazelinę i kondonów cały pęk. :D Ref. Więc zapinam, zapinam, zapinam du‪pę twą, Owłosioną, spoconą ku‪rwa lubię to. Zapie‪rdalam, podpalam czuję wreszcie to. Zaje‪biście mi, bo ruc‪hałem całą noc. x2 :P Wszystkie pedały jedna wielka to rodzina. Mój przyjacielu, ty należysz teraz do niej. I masz ku‪tasa po kolana. Ruc‪hasz frajerów aż do rana. Pamiętaj stary, że my pedały się kochamy. Mój przyjacielu byłeś mi naprawdę bliski. Mój przyjacielu pier‪doliłem cię w kakaooooo. Dałem ci auto, swą limuzynę, Dałem ci miłość, tak jak dziewczynie. I także dałem nową chorobę zwaną AIDS. 🌼 Ref. Więc zapinam, zapinam, zapinam du‪pę twą, Owłosioną, spoconą ku‪rwa lubię to. Zapie‪rdalam, podpalam czuję wreszcie to. Zaje‪biście mi, bo ruc‪hałem całą noc. x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedział wiekowy przyjaciół od 4 latka -17,więc licz się ze słowami.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×