Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żony Hollywood kto ogladal

Polecane posty

Gość gość
Ewa tez jest nabotoksowana widać ale jeszcze zachowała swoje rysy twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam Hugh Hefner szczycił się, że nie lubi gumek, a przez to jego gwiazdy skarżyły się, że nie mogą pozbyć się stanów zapalnych, bo on się nie leczy i unika prezewatyw, przez co wszystkie miały upławy.. yyyyy czy to znaczy ze ta Pani chyba Iza byla zwykla prostytutka no powiedzmy ekskluzywna prostytutka??? no to fakt kariere zrobila na miare hollywood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahaha ta od playboya mnie rozwalila w ostatnim odcinku czy przedostatnim. Takiego fajnego meza miala PRAWNIKA i zaprosila go do siebie na obiad bo matka jej przyjechala. Zaprosila to za duzo powiedziane. On wszedl a ona do niego ZE ONE JUZ SA GLODNE i on poszedl im gotowac. Bezwstydna. Zaprasza go i kaze mu gotowac. A potem mowila ze on mial problemy -depresje czy cos i ONA GO RZUCILA suka i poszla do playboya. I ona jeszcze na koniec ze NIE WIE CZY POWINNA MU DAC DRUGA SZANSE??? ONA??? On kuzwa powinien ja opluc zdzire jedną. Nie wiem czemu czy to jakas ustawka czy cos ale te babki im glupsze tym fajniejszych facetow mialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza byla ta ktora pognala fajnego faceta bo jej tak wrozka z Polski poradzila i ten koloco udawal ze rozmawia z jej zmarlym ojcem , ja p*****le ale szopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha taki zayebisty facet a ta go rzucila bo jej wrozka kazala tez to widzialam haha. one sa psychiczne mysla ze w polsce ludzie to debile i sie na to nabiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co na 8 odcinku sie urwalo ? a ja juz widzialam gwiazde Korte na sciance w Polsce, nowa celebrytke mamy :o zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korta przyznała sama że gra i te jej "Ę,Ą" i gadanie o bogactwie to czysta gra bo chciała sobie tak poudawać trochę ,program wyreżyserowany a ona od siebie dodała taką rolę samej siebie .W życiu naprawdę nie wydaje tyle na ciuchy ,na fryzjera i inne pierdoły ,pomoc mają od czasu do czasu a nie gosposię na co dzień ,żyją normalnie jak ludzie .Ma być kolejny sezon po wakacjach ale nie wiem chyba z innymi bohaterkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam kilka odcinkó i to taka zapchaj dziura. Ciezko się to ogląda, bo akcja żadna, problemy żadne a i te babki głupsze jedna od drugiej. Jedyna, która ma fajne życie to wg mnie ta Helena, ale też zmianierowana w zachowaniu i sposobie wypowiadania. Nie podoba mi się, że wszytskie piją i wsiadają za kierownicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej zadziwia ze kilka lat pomieszkaja w Stanach i juz po polsku dobrze mowic nie umieja. Znam sporo osob ktore mieszkaja nawet 40 lat za granica i mowia perfekt po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helena sama na siebie zarabia i ma swoje lata wiec ma prawo byc troche zmanierowana , nie to co debilka Korta ktora siedzi u meza na garnuszku a raczej na garnuuuuuuchu i p******i farmazony typu - my w niedziele pijemy szampana a w Polsce rosol gotuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie mają mentalność zwykłej k***y. W Polsce też takich nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka pań w tzw. mocno średnim i starszym wieku (najmłodsza ma chyba ok 50 lat? - przynajmniej tak wygląda) niemających na wizji nic do powiedzenia. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego k***y bo im sie poszczescilo? Troche obiektywizmu, Ta Kasia cos tam gra , niby byle jakie produkcje ale zawsze; Ta Helena mnie zadziwia z mezem, ja pierdziel po co komu tyle aut; Kazdy z kasa robi co chce ale zeby az tak swirowac? Ja ogladam bo mi sie tam podoba, tez bym chciala dom nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta jedna waliła konia psu :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooosz obleśne to na maxa było! Co za patologia. Jedynie ta od hot dogow w miarę ogarnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta nowa w sezonie starsza pani promotorka polskiej kultury tez niezle j******a a moze czlowiek sie staje taki infantylnie popiertolony po kilkudziesieciu latach z bystrzakami z USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej wkurza mnie ta nowa Helena i Iwona , masakra jakaś. zmanierowane strasznie, a na tą Iwonę patrzeć nie mogę, włosy ma popalone ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOKLADNIE WALILA KONIA psu i prawdopodobnie dostanie za to 3500 dolarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wszystkich mlosnikow tego "fantastycznego" programu. Chcialbym wyrazic Moja opinie na temat tego programu. Jesli komus podoba sie takie zycie to znaczy ze jeszcze nie zdazyl poznac prawdziwego realnego Zycia i nie zalozyl swojej rodziny ktora szanuje i Kocha, to co jest pokazywane w tym programie to kasa. Chcesz miec to wszystko zarob i nie bedziesz musial ogladac takiego bzdur ktore emituje nasz telewizja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam zdrowy dystans :) ogladam to z przyjemnoscia ( mlosci mam tylko na widok tej nowej starszej kobiety tej od Channel pff) Pomijajac o ile to wyrezyserowane i udawane, to jednak mozna sie rozmarzyc, bo takie wille, samochody i takie zycie ludzie jednak prowadza. czy sa pusci czy sa snobami to juz indywidualna sprawa Taka prawda,ze w Ameryce mozna dorobic sie malujac psu paznokcie itd. Przeciez gwiazdy Hollywood to dopiero dziwacy, wiec co sie dziwic ,ze bogatym ludziom tez odbija. A tak juz jesli chodzi o sama przyjemnosc ogladania-- lubie tego partnera Iwony tego Hindusa, zawbawny jest . Iwona przerysowana ale pozytywna ( podobna do Samusionek) No i Helenita, a Ewa jakas denerwujaca z tym mezulkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to oglądam , powiem że mi się nawet ten program podoba . Partner Iwony również mi się podoba z zachowania widać facet jest normalny jest też zabawny i jest prawdziwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajny jest ten facet Iwonki... kręcą program o jego kobiecie a ten pełen luz, zachwouje sie badzo naturalnie, nie zgrywa , wysmiewa pieski , ale wiac dla swojej kobiety jest bardzo wyrozumialy i kochajacy, zwykly chlopak z niego, nie podnieca sie niczym , i tez lubie ten program, nie zazdroszcze im kasy ale ogolnie widoków, mozliwosci , ogolnie to taka bajka , o dziewczynkach ,ktorym spelnilo sie marzenie bycia ksiezniczką:) fajne oderwanie o rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz miec to wszystko zarob i nie bedziesz musial ogladac x a co ma piernik do wiatraka?? zarabiam calkiem dobrze a ogladam bo mnie ten program ciekawi , bawi , wkurza czasami ogolnie ogladam na luzie aby sie zresetowac a nie dlatego bo MUSZE musze to sa gowna- tak mawiala moja babcia sp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po obejrzeniu jednego z odcinków stwierdziłem, że polki pokazane w tym programie to p....uste lalki, mające przed oczami dolary i bogatych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w którym odcinku Kinga Korta idzie do krawcowej ???? bardzo podobala mi się jej sukienka i zamierzam taka sama sobie uszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vzy tylko mnie maz Heleny, Stanislaw przypomina Lecha Walese? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam ze dwa odcinki tego programu. Nie wciągnął mnie, ale fajnie, że powstał program o kobietach, którym udało się coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem o jakich osiagnieciach tu mozna mowic oprocz wyjscia za maz za odpowiednio nadzianego faceta ok Helenita cos osiaga bo zarabia na siebie razem ze swoim facetem , ta zona tego aktora Ewa hyba, ma talent maluje i dopiero moze zacznie na tym zarabiac a reszta ?? ta stara prukwa ?? toz to glupie i puste takie az kosci bola jak sie jej slucha i na nia patrzy ta tleniona idiotka od tych psow ma iloraz inteligencji jak jej pupile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Stanisław tylko Stanley- i tak przypomina mi Lecha, ba w pierwszysm ocinku byla mowa nawet ,ze bywał u nich w gosciach a tk btw- helena kołodziey-- tez opowiadali swoja historie jak przyjechali do Stanów- on najpierw , ona do pracy i tak sie poznali, zaczynali biednie, pracowali na zmiany i malo sie widzieli, mieszkali w jednym pokoju, zdj pokazywali, jak urodzil im sie syn to niania go bawila- bo oni zapierdzielali, wiec, jesli sie nie wie to po co obrazac? doszli dowszystkiego ami, teraz maja biznes zwiazany z wodką- moze ii jej odbilo ale nikomu niekradnie, ma fanaberie ale kto bogatemu zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bawi jak ta Helena wymienia ze skienka o d Chanel, Cavali i inne bajery, ale wiecie co? Te keicki czesto wyladaja jak szmaty kpione na bazarze, wzory takie obciachowe, ze smioech mnie ogarnia. A szkoda, bo baka ma zarabista figure,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×