Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniaSluyys

czy warto szkolenia

Polecane posty

Gość AniaSluyys

Czesc, czy warto robisz studia podyplomowe ''w ciemno'' nie mając pracy i pod żadną konkretną pracę? Jeżeli tak to w co warto zainwestować? Podobnie ze szkoleniami, jakie warto robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakieś pomysły na własną działalność gospodarczą? Dużo szukałam i obecnie niestety jestem bezrobotna, ale w urzędzie pracy powiedzieli mi że mogę poszukać sobie firm oferujących kursy, a urząd mi to opłaci. Zastanawiałam się nad kursami fryzjerskimi, szczególnie zwróciło moją uwagę beauty for you, gdzie mają szkolenia z przedłużania włosów. Czy myślicie, że warto skorzystać? Chyba teraz każda kobieta chce ładnie wyglądać i może miałabym szansę wreszcie mieć przyzwoite zajęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Jeśli wiesz, ze nic z tego nie będziesz mieć to raczej odpuść i zrób jakiś kurs. Możesz zdobyć np uprawnienia cieplne - http://www.zawodowe-szkolenia.com/aktualnosci/191-uprawnienia-cieplne Na pewno ci się kiedyś przydadzą - z tego co wiem to teraz poszukiwani są fachowcy z takimi uprawnieniami. Trzeba szukać takiej pracy która zapewni dobry dochód i będzie stała a nie nie wiadomo czego. Ja nigdy nie zrozumiem sensu studiowania czegoś po czym nie ma pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od Twoich zainteresowań, zdolności i wielu innych. Najpierw wpadnij na jakiś pomysł na siebie, później myśl o kursach, z pomocą których będziesz go realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraaa
Warto inwestować w szkolenia i kursy to na pewno, tylko tak jak piszecie najpierw trzeba się zastanowić, jakie będą przydatne w pracy zawodowej. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany szkoleniami z zakresu prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji, autoprezentacji, warto zapoznać się ze stroną http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/komunikacja-negocjacje - firma ma doświadczenie w organizacji i realizacji dużych projektów szkoleniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×