Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezsilna19

Mój chłopak pije za dużo

Polecane posty

Gość ola904
daj mu szansę, może miał po prostu gorszy czas. sama wiem z doświadczenia, że jak czasem od męża nie dostanę w mordę, to nie daję sobie rady. a tak, jak mnie wyzwie i trzepnie, to wiem, że mam się ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech .. tak myślałam że dobrze myślę że to wszystko moja wina :( Uwierz że zastanawiam się nad tym żeby dać mu szansę ale to nie jest wcale proste :( Zawsze kończy się tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jest alkoholikiem i to z tych najgorszych, bo jest agresywny i nieobliczalny. Nad czym ty sie jeszcze zastanawiasz? Uciekaj od niego dziewczyno, bo zmarnujesz życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że to twoja wina. Dziwię się,że ten biedny chłopiec tak długo z tobą wytrzymał. Koniecznie go błagaj o wybaczenie. Może da ci szansę... A tak na poważnie, to weż się kobieto ogarnij. Mam nadzieję,że nie piszesz tego poważnie. Co te kobiety widzą w takich pijaczynach,obszczymurach. Szok normalnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola904
jak jest podbudzony, to mu pento lepiej działa pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci powiem żebyś go kopnęła w dupę to posłuchasz? Jasne że nie bo przecież go kochasz, prawda? Może się zmieni może wydorośleje, nastepnym razem tak się nie zachowa... To tylko twoje marzenia, nie liczysz się dla niego i nigdy nie będziesz. Alkohol jest ważniejszy. Skoro tobie teraz to przeszkadza to nie pocieszę Cię bo później będzie tylko gorzej. Ty się jeszcze obwiniasz. A cóż ty takiego zrobiłaś? Chcesz zmarnować sobie życie? Chcesz mieć rodzinę, dzieci z takim człowiekiem? Też kiedyś podjęłam złą decyzję i teraz nie chciałabyś wiedzieć jak bardzo żałuję że wybrałam dzieciom takiego ojca a sobie takiego męża. Piszesz że Cię wyzywa, ubliża i myślisz że to się zmieni? Nie pakuj się w to dziewczyno. Ehh i tak wiem że nie posłuchasz, człowiek musi uczyć się na swoich błędach. Nie pozwól na to żeby Cię obwiniał, bo nie jesteś niczemu winna. On się schlał nie ty, on Cię wyzywał. Kopnij go w dupę i znajdz chlopaka dla którego ty będziesz najwazniejsza, takiego który będzie Cię szanował i kochał. Chcesz być szczęśliwa to nie pakuj się w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy potrafię :( Bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie tego że już nigdy go nie przytulę i nie zobaczę naprawdę jest to trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi byc prowo, bo az tak glupich kobiet to nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopnij go w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile lat macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×