Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie żyję po to by zadowolic innych

Polecane posty

Gość gość

Mam gdzieś że ludziom nie podoba się,że np. nie chcę więcej niz jedno dziecko,że miałam cc na zyczenie (w realu jakoś każdy mnie popiera z tym cc tylko na tym forum same nawiedzone) i wiele innych rzeczy o których nie chce mi się pisać. Zajmijcie się kwoki swoim zyciem,znajdzcie sobie jakies pasje,zainteresowania bo macie bardzo nudne życie. Gardzę osobami,które są chamskie,wulgarne,ich decyzje są jedyne słuszne,obrażają na forum innych ludzi,plują jadem, jesteście zakompleksionymi burakami i tyle. Obchodzi mnie wasze zdanie tyle co zeszłoroczny śnieg. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie i popieram:-)) Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też mam jedno dziecko i tylko na kafe spotkały mnie obelgi z tego tytułu jaka to patola ze mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie wiem czemu forumowiczkom przeszkadza, że jakaś anonimowa kobita ma tyle czy tyle dzieci, mieszka w takim, a takim domu, ma męża czy też nie ma męża :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne że sie przejmujecie takimi mikroskopijnymi pierdołami. Ludzi tak naprawdę nie obchodzi wasze życie. Często jest tak że pieprzą cokolwiek dla zabicia niezręcznej ciszy, bo prawda jest taka że nie mają z wami o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w realu jakoś każdy mnie popiera z tym cc tylko na tym forum same nawiedzone" Ty naprawdę wierzysz że w realu cię każdy popiera szczerze ??? Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam trójkę dzieci i też się dowiedziałam z kafe, że jestem patolką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładasz taki temat na kafeterii i masz czelność pisać jeszcze, że ktoś musi mieć nudne życie? :D :D :D :D O losie, ależ się uśmiałam :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczerze to mam was w doopie sory no ,ale jak was nie znam to sobie chociaż popiszę że PATOLKI jesteście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co ma jedno dziecko to patolka - dziecko będzie egoistyczne i nie będzie potrafiło nawiązywać głębszych relacji z innymi. Ta co ma trójkę to patolka, bo jej dzieci będą niedowartościowane. Ani matka, ani ojciec fizycznie nie są w stanie poświęcić trójce dzieci potrzebnej im uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy drugie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, tu na forum jest wiekszosc, podkreslam wiekszosc-zeby nie obrazic normalnych dziewczyn-jakas naprawde udreczona zyciem patologia, z nudnym zyciem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam cc na zyczenie karmie mlekiem mm dla wlsnej wygody i dokarmiam wlasnym - jestem szczesliwa a reszta moze mnie pocałować w czoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w realu jakoś każdy mnie popiera z tym cc tylko na tym forum same nawiedzone" Ty naprawdę wierzysz że w realu cię każdy popiera szczerze ??? Hahahaha tak, bo wyobrax sobie wiekszosc z nich albo miala cc i same mnie namawialy,albo koszmarny porod naturalny i mowily ze zaluja ze nie zalatwily cc nast. bedzie cc i ze bardzo dobrze zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×