Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niepłodność dobry lekarz w Warszawie?

Polecane posty

Gość Iliada
Co do leczenia niepłodności, to ja polecam zgłosić się do MediCenter, bo tam mają kilku ginekologów, któryś z nich na pewno pomoże. Ja z problemami kobiecymi chodziłam do doktor Behrens i byłam zadowolona bardzo, bo zawsze pomogła, doradziła. Czułam się swobodnie podczas wizyty, a do tego lekarka była także bardzo kompetentna i pomogła mi z problemami. Teraz mam dobre wyniki i myślę o kolejnej ciąży, a trzydziestka już dawno za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku ginekologa to ja chodzę na ul. Popularną do City Clinic. Przyjmuje tu dr Hubert Wójtowicz. Polecam. Kulturalny, taktowny z dużą wiedzą. Jeszcze jest dość młody więc też pewnie przez to ma trochę lepsze podejście niż starsi lekarze, którzy już przeżywają swoje wypalenie zawodowe często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davbbb
Sympatyczny mają personel w City Clinic (http://cityclinic.pl). Czasami tak bywa że mimo że człowiek płaci za prywatną obsługę to z podejściem lekarzy i ogólnie personelu jest słabo, tutaj wszyscy są życzliwi, uśmiechnięci, już mi się wyjście do lekarza ze stresem przestało kojarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość33567
Na pewno wybierz klinikę, a nie prywatny gabinet ginekologiczny. W klinikach jest zupełnie inne podejście – bardziej kompleksowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłaś w szpitalu Medicover? Może tam ci pomoże jakiś specjalista… Leczę się tam od kilku miesięcy i opieka lekarska jest na bardzo wysokim poziomie- lekarzom zależy na postawieniu trafnej diagnozy i wyleczeniu pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie najlepszy jest Dworniak w Invimedzie. Bardzo konkretny facet, ale jednocześnie mega rzetelny. Zleca dużo badań, szuka przyczyny i zawsze przedstawia szczegółowo plan leczenia. Nie jest wylewny, ale jeśli o coś zapytasz to ze szczegółami Ci odpowie. Ja go polecam, nam się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o porządnego lekarza to warto zapoznać się z ofertą firmy www.tommed.waw.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Klinikę Galena. Zdecydowałam się tam leczyć niepłodność ze względu na ilość badań jakie wykonują i dostępność bardzo zaawansowanego sprzętu medycznego. Dzięki temu wszystkie wyniki otrzymywane są bardzo szybko i nie trzeba długo czekać na kolejne wizyty. Klinika znajduje się w Bielsko-Białej, ale moim zdaniem przy wyborze dobrych lekarzy nie warto kierować się odległością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×