Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

Nie ma już hejtu noxelii poszli wszyscy spać ?

Polecane posty

Gość ssssummm
Nie ważne o czym pisze. Wystarczy sama jej obecność. Dobrze wiesz, jaką zyskała opinię. No cóż, czarno to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeginaj. Anka jest mega chwiejna emocjonalnie,ja też. Tylko u mnie to wygląda w inny sposób. Nie róbcie z niej downa, ja niekiedy też miałam myśli, że coś jest nie halo, do momentu aż latem nie rozstałą się z witem. Później przyjechała do mnie i jakbym z inną osobą rozmawiała. Dopóki jego nie ma toOinna osoba. RozesmianaRozesmiana normalna kobieta. Będąc z nim to zazahukane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssummm
Nie ważne o czym pisze. Wystarczy sama jej obecność. Dobrze wiesz, jaką zyskała opinię. No cóż, czarno to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty rozumiesz, co sama napisałaś? Jest niestabilna emocjonalnie. Ty też, ja też :D ale nie odstawiamy takich akcji, nie pozwalamy się poniżać. Roześmiana? Żaden jej stan, nie jest stanem normalnym. To jest jasne. Jej śmiech, to przegięcie w drugą stronę, przegięcie, które ona tak kocha. To jest typowe dla ludzi z borderline. Zatem jest niestabilna STALE, nie tylko z Witem, który i tak jest tuż obok. Za chwilę ona znów coś odstawi. Znów powiesz jej kilka słów trzeźwej oceny, ona znów się obrazi. Wit się pojawi. Do kolejnej awantury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo nie znasz jej tak jak ja. To co ona tu to niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Jej wystarczy spokój, zero hustawek. Czyli separacja od forum i wita. I ja postaram się to zapewnic. Kuzwa jakbym mogła wam pokazać różnice wtedy latem a niekiedy gdy była z troglodyta. Inne osoby. Inne zachowanie inną twarz. Niewyobrażalne co on z nią zrobił przez te dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak to widzisz, to ok. Zrób co się da. Z całą pewnością, związek z nim, zaszkodził jej bardzo. Idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. Zazdroszczę. Ja jeszcze godzinę .na szczęście pospie, Anka będzie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciuk znowu sie pogodzila z Anka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×