Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pantera66

Zespół na wesele Rzeszów

Polecane posty

Gość gość0207
Witam, czy ktoś miał styczność z przyjęciem weselnym z jednym z zespołów Mocna Kawa lub Laser Live? Jeśli tak, prosiłbym o wrażenia. Pozdrawiam

Gość gość
Wiecie, ze tak naprawdę część udanej pracy zespołu zależy od nagłośnienia? Jeśli zależy wam na naprawdę profesjonanym nagłośnieniu to polecam firme Krzysztof Topór M&K Nagłaśnianie imprez. :)

Gość gość
Ja poszukując odpowiedniego zespołu na wesele trafiłam na agencję www.artmargot.pl, która oferuje usługi wielu różnych zespołów muzycznych i DJów. Dzięki nim na pewno znajdziecie idealny zespół, który będzie pasował do waszego wesela.

Gość Malinaa

Według mnie najlepszym Zespołem jest Mocna Kawa, która wie jak sprawić by goście chętnie wyszli na parkiet i dobrze się bawili. Gorąco Polecam.

Gość Irena

Popieram, Mocna kawa jest naprawdę dobra w tym co robi, ich bogate doświadczenie i profesjonalizm widać już na pierwszy rzut oka. Mają dużo ciekawych piosenek i w fajny sposób wszystko prowadzą.

Gość Jolanta

Nie ma lepszego zespołu niż Mocna Kawa, grają bardzo fajnie i współpraca z nimi jest na naprawdę wysokim poziomie :D

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować