Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tworzenie makiet

Polecane posty

Gość gość

Jakiś czas temu zmieniłam pracę i w końcu udało mi się ogarnąć coś, co jest zgodne z moimi studiami. Stanowi ona duże wyzwanie i właściwie to jest mój powód napisania tutaj z prośbą o radę. W mojej pracy zostało mi zlecone zadanie znalezienia firmy, korporacji, przedsiębiorstwa, itp., która zajmuje się wąsko pojętym wzornictwem przemysłowym, a konkretnie tworzeniem makiet. Jak pewnie łatwo się można domyślić, nigdy nie miałam do czynienia z takimi firmami i jestem trochę bardzo zielona w tym zakresie, więc - POMOCY! Dodam tylko jeszcze, że chodzi o Kraków, a moje spersonalizowane google wymiękło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makiety to bardzo szerokie pojęcie. O jakie makiety Ci chodzi, bo wiem, ze rodzajow jest co najmniej kilka - czy internetowe czy stacjonarne czy przenosne czy fizyczne czy cyfrowe...? I pewnie jeszcze x innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, faktycznie racja. Miałam na myśli zarówno cyfrowe, jak i fizyczne. Faktycznie nie doprecyzowałam. Masz kogoś? Znasz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Zabłociu w Krakowie jest firma Exeon, która realizuje projekty konstrukcyjne. Jestem prawie pewien, że to jej autorstwa były makiety (i cyfrowe, i fizyczne), na które się natknąłem swego czasu. Branża dość wąska, warto polecać dalej specjalistów :) Daj znać czy to oni i ew. jak współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×