Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćpoludniowy

Znów chce być moją znajomą.

Polecane posty

Gość gośćpoludniowy

Czy jeśli kobieta zerwała ze mną znajomość, a po pewnym czasie (po mojej prośbie) ją wznowiła, to jej na mnie zależy? Jestem dla niej ważny? Kiedyś mi mówiła, że dzięki mnie się dużo częściej uśmiecha i jest radosna, a potem zerwała kontakt. Jednak teraz znów go mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iskierka
Wszystko zależy od tego dlaczego nastapila utrata kontaktu.Tak "na sucho"nie da sie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mało danych. Jest taka możliwość, ale sam opis zachowania jeszcze o niczym nie świadczy. Ludzie są szczęśliwi w towarzystwie ukochanej osoby - ona zerwała ten kontakt z jakiegoś konkretnego powodu ? Może obawiała się , że nie ma u Ciebie szans ? Może są różnice między Wami w wykształceniu, zarobkach, statusie, może ona czuła się za słabą kandydatką dla Ciebie. Nie wiem, jak to oceniasz ? Jeżeli znowu macie kontakt i to z Twojej inicjatywy, a nie jej, to bardzo dobrze wróży. Ale po tak małej ilości info cieżko coś wyrokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne z wymienionych rożnic w prawdziwej miłosci nie mają żadnego znaczenia ,bo prawdziwa miłosć zdarza sie tylko raz i to jest najważniejsze.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to tylko znajoma, a wy tu piszecie o jakichś szansach i miłości. Jak chcesz wiedzieć, czy jej zależy, to ją zapytaj. Na forum ci raczej tego nie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jej zależy, kocha cie i chce miec z tobą dzieci. koniecznie troje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny piesek, robiący z siebie ścierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×