Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gangrenek

kamera

Polecane posty

Gość Gangrenek

Muszę odkupic kamere -nie ma znaczenia jakiej marki. zalezy mi na jak najniższej cenie. Ktoś cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakkk
Nie odkupuj używanej bo nigdy nie wiesz jakie są części w środku i jak była eksploatowana. Zobacz w electro.pl są fajne modele i ceny nie są zabójcze. Możesz kupić też aparat z funkcją nagrywania taniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krecenie filmow moze byc profesjnonalne o i le masz dobry sprzet, np z www.technika-filmowa.pl - warto zainwestować i wejść poziom wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaka dokladnie to ma byc kamera? Taka do krecenia podczas podrozy czy do nagrywania np. podgląd w jakims pomieszczeniu? Czemu chcesz odkupić? Teraz nowe nie są drogie, zwlaszcza jesli dobrze poszukasz na necie. Sam potrzebowalem kamery, tzw. szpiegowskiej, zeby miec podgląd na to, co sie dzieje na mojej posesji i zaopatrzylem sie w kamere ze sklepu JB partner, sprawdz ich strone internetową. Bardzo profesjonalny sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamrak55
moja propozycja jest taka, żebyś sobie wszedł na stronki sklepów z elektroniką typu sferis, vobik i posortował "ceny od jak najniższych", bo nawet nie napisałeś do czego ma służyć ta kamera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×