Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nefretari69

Makijaz Permanentny w Studio Trio (Rynek Kleparski)

Polecane posty

Witam, Chcialam zapytac czy robila ktoras z Was makijaz permanentny w studio Trio na Rynku Kleparskim ? Kupilam ostatnio groupon na gorna kreske, ale po przeczytaniu opinii o zakupach na grouponie zastanawiam sie czy dobrze zrobilam. Prosze o szczere opinie :) PS: Moj komputer nie posiada polskich znakow wiec przepraszam za bledy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaak
Wykupiłam sobie na grouponie makijaż permanentny brwi w Trio Studio i jestem bardzo zadowolona. Pani Gosia, która wykonywała zabieg, bardzo dokładnie wszystko mi wytłumaczyła, na czym polega zabieg, jak będzie wyglądać i jak dbać skórę po zabiegu. Dobrała kształt i kolor idealnie do mojej twarzy, efekt jest super. Zrobiłam sobie jeszcze kreski na górnej i dolnej powiece i również wszystko było bardzo dobrze i nawet nie bardzo bolało, znieczulenie było bardzo dobre. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jakoś nie mam zaufania do takich karnetów, ale może mamy inne doświadczenia? ;) choć makijaż permanentny kreski właśnie mam ( umówiłam sie po prostu zwyczajnie na zabieg w http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/makijaz-permanentny/makijaz-permanentny-brwi.html ) i jestem pod mega wrażeniem. Na stronie salonu można poczytać, czego się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon porażka może dobrze wykonują zabiegi nie dowiedziałam się i nawet już nie chce się dowiedzieć. Przez Grupon chciałam kupić zabieg. Zadzwoniłam dopytać o szczegóły w ogłoszeniu pisze zamiast 800 zł płacisz 229 w sumie za zabieg w podliczeniu że płacisz 599 z cennika wychodzi że normalnie bez Gruponu biorą 750. Kiedy poruszyłam ten temat Pani po drugiej stronie zamieniła się w niemiłą kobietę z podniesionym głosem i rzuciła słuchawkę. Zrobiło mi się niesamowicie przykro bo zostałam niemiło potraktowana a to oni podają nieprawdziwe ceny żeby zwabić klientki. Sama ta rozmowa miała odwrotny skutek niż powinien spełniać taki salon. Ma sprawiać żebyśmy się czuły leprze i piękniejsze a nie żebyśmy się czuli gorzej i bardziej sfrustrowane. Dlatego nie polecam tego salonu nikomu ze względu na nieszczerość, nieuczciwość i brak szacunku do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judy999
Witam, w tym tygodniu miałam wykonany makijaż permanentny kresek górnych. Zabieg, choć dość bolesny jest warty efektu. Szczerze polecam to miejsce, ponieważ wyposażenie i urządzenia są profesjonalne, natomiast Pani wykonująca kreski to profesjonalistka w swojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam już kilka zabiegów w tym salonie i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Makijaż permanentny brwi pierwszy raz około 2 lata temu z grupom, później kreska górna i regularnie przedłużam w TRIO rzęsy. Zawsze jest świetny efekt. Polecam wszystkim , profesjonalne Panie, bardzo miłe, czyste wnętrze. Salon na wysokim pozuomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×