Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zwykly koleś

sprzeczne sygnaly jak sie zblizyc do dziewczyny

Polecane posty

Hej mam taki problem znam się z dziewczynom dwa miesiące naprawde mi się podoba z wyglądu oraz z charakteru . Ale cały dylemat polega na tym że usilnie twierdzi ze nie chce mię chłopaka ale pisze ze mną praktycznie dzień w dzień zawsze jak napisze to ona odpisze . Po stylu pisania widac ze rozmowa toczy się tak jak powinna oraz ze ona mi ufa bo mówi mi wiele rzeczy których raczej nie mówi kazdemu . Spotkałem się z nią dwa razy w klubie na pierwszym spotkaniu troche się pobawiliśmy ale do niczego więcej nie doszlo bo widziałem ze jest rozdarta i niepewna tego czego,chce a naprawde dawała sygnały ze jej się podoba a to sie przytulila na powitanie w czasie rozmowy trzymała za rękę wiec odpuściłem wywiązała się potem rozmowa na ten temat to ona stwierdziła ze nie dala mi powód do tego aby mi zalazło kontakt się urwał na tydzień ale postanowiłem się odezwać odpisała i pisała jak gdyby nigdy nic teraz na imprezi bawiłem sie z nią troche i gadałem w luźny sposób ale nie chciala wyjść pogadać wydawało mi się ze się przestraszyła a na pożegnanie podała tylko rękę . Ale jak rozmawiałem z koleżanką to się na nas patrzyła . Jak się do niej zbliżyć przekonać ja do tego aby mi dala szanse . Dodam jeszcze ze jest dość uczuciowa i miała wspomniane ze mi na niej zależy ale wciąż nie potrafię przebrnąć jej bariery oraz zrozumieć do konca jej zachowania -_-;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×