Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrrekkk

Zabawki dla Pań

Polecane posty

Gość Piotrrekkk

Witam wszystkich. Drogie Panie, niebawem mamy małe święto z narzeczoną i chciałem z tej okazji kupić kilka gadżetów w seks shopie, i może któraś z was doradzi coś fajnego. Moja partnerka nie przepada za wibratorami (jak mówi nie sprawia jej to przyjemności bo wie, że to nie jest prawdziwy penis), niedawno kupiłem kulki gejszy ale te z kolei jej sie nie podobały, nie chce kupować nic na siłę, ale może z czymś trafie. Mamy dużo gadżetów w stylu kajdanki, sznurki, pejcz itd bo preferujemy raczej ostry seks, ale myślę o gadżecie do strikte stymulacji jej okolic intymnych, może coś doradzicie? Może niektóre z was miały podobnie i też nie lubiły wibratorów a w przypadku czegoś innego było zupełnie inaczej? P.s zabawki analne odpadają. Pozdrawiam i dzięki za wasze odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piottreeeekkk
Up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam np."Pompkę do ci/pki ;)" I jest rewelacyjna. Po użyciu seks daje o wiele więcej doznać. Jeśli lubicie zabawy analne to pompowany balonik analny. Również polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robimy zakupy w e-sklepie freetaboos. Dużo tam jest stymlatorów, masażerów nie przypominających nawet typowe wibratory czy dilda. Ciężko mi doradzić, ale można się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piottrreek
Pompka na pewno odpada ale dzięki ;) Myślałem o jajeczku albo motylku, ktoś coś doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotreeeek
erozja polecilabys jakis konkretny model ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piottrreeek
Ciekawe, nawet nie widziałem nigdy czegoś podobnego :) Myślę nad tym co zaproponowałaś, albo motylkiem zwykłym, jajeczko odpada, bo chyba lepiej sprawdzi się coś do stymulacji zewnętrznej skoro wibratorek jej się nie podobał to ciężko coś 'zupełnie innego' znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piottrrek
Ale miałaś okazję sama korzystać? Czy tylko wpadło Ci w oko? Dla mnie problemem (dla kobiety mojej) chyba też jest to, że większość tych zabawek zapewne fajnie działa, ale okropnie wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co, wpadło mi w oko:-P Nie są to dzieła sztuki, zresztą nie mają służyć do podziwiania;-) Oczywiście można znaleźć coś z ciekawym designem, co pewnie odpowiednio przekłada się na koszt produktu, ale jeśli dzięki temu przyjemność ma być większa...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrreeek
Oba wydają się być ok i co teraz wybrać hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piottreek
Który przekonuje Ciebie bardziej? Nie chce nabywać od razu całego 'arsenału' bo bym to chyba w skrzynce woził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć, ten pierwszy jest ciekawy, bo jest czymś nowym (przynajmniej dla mnie), ale jeśli Twojej żonie zależy na efektach wizualnych, to ten drugi prezentuje się o wiele lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotreekk
Zamówiłem w końcu ten pierwszy, zobaczymy jak się sprawdzi :) Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka34
W takim razie ja dodam równiez coś od siebie. Od jakiegoś czasu lubimy sobie z mężem eksperymentować oraz testować różne zabawki czy też afrodyzjaki .Wypróbowaliśmy sobie osławioną hiszpańską muchę czyli SEX ELIXIR. Dodaje się kilka kropelek do napoju przed seksem i powim Wam,że dawno nie czulam się tak podniecona i dawno nie miałam już takiego orgazmu jak właśnie po tym. Nie wiem co jest w składzie tego specyfiku ale na mnie działa naprawdę super ! Mąż również byl zaskoczony jak zwiększyła się moja ochota na baraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alenka3wewrew
Chyba słyszałam o tym sex elixir. Możesz mi napisać gdzie to zamawiałaś? Czy dostanę może w sklepach stacjonarnych? Wprawdzie u nas bardzo dobrze się układa ale zbliża się rocznica i chciałabym czymś podkręcić atmosferę. Nie narzekamy na nudę ale również lubimy sobie testować takie rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam tutaj: http://sexelixir.eu/ Również z mężem raz na jakiś czas sobie używamy .Fajny środek, tak dla urozmaicenia możesz sobie spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna i dyskretna stronka z artykułami do zabaw intymnych http://lovemakers.pl/63-gadzety-i-zabawki-erotyczne Szczerze polecam. Zakupiłam od nich kilka gadżetów było warto :) Pełen profesjonalizm i dyskrecja, nie to co u innych że widać co jest w paczce i jakieś loga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie sprawdza się zdalnie sterowane, wibrujące jajeczko. Podczas gdy kobieta nosi je w sobie, partner może włączać i wyłączać wibracje w dowolnym momencie, a także sterować ich intensywnością. Taka zabawa może nieźle urozmaicić chociażby grę wstępną. Jajeczko wysokiej jakości, w dobrej cenie znajdziecie tutaj: http://sexwibracje.pl/p/26/70/jajeczko-vibe-therapy-reign-pink-black-jaja-wibrujace.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam pompki, wyglądają ciekawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×