Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość golalo

Dobre firmy windykacyjne

Polecane posty

Gość gość

Zdecydowanie Kaczmarski Inkasso. Bardzo szybko działają i skuteczność wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmy windykacyjne nie mają żadnych innych możliwości od wierzyciela. 

Edytowano przez mefistofeles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S. Dłużnicy są coraz bardziej obeznani z prawem i kpią sobie ze straszaków wypisywanych, wypowiadanych przez firmy windykacyjne. 

Edytowano przez mefistofeles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka28822

My współpracujemy z firmą windykacyjną Solventoir. Są bardzo skuteczni. Bez współpracy z nimi firma nie miałaby płynności finansowej, a tak oni odzyskują pieniądze za niezapłacone faktury i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gow82

znam dobrą firmę windykacyjną z Warszawy i szczerze polecam www.amk-windykacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykP

Jak ma być skutecznie to tylko ze sprawdzoną firmą windykacyjną. Mogę polecić Wam skorzystanie z usług Kancelarii Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum - oni działają na terenie całej Polski, ale też poza jej granicami w razie czego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windykacja.nakoszt

Wierzycieli zapraszam do kontaktu. 
Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej natomiast działania prowadzimy na koszt dłużnika. TEL: 789061495. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pomoc, która dobrze się sprawdzi to w mojej ocenie pieniadzedlaciebie.com.pl. Specjaliści, którzy radzą sobie bardzo dobrze i skutecznie nawet w tych najtrudniejszych momentach więc warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

znajomi mówili że kruk jest spoko, podchodzi po ludzku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

ja to słyszałam tylko o kruku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

słyszałem o kruku od znajomych, podejście ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

słyszałem o kruku od znajomych, podejście ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katej

Z własnego doświadczenia mogę polecić EOS KSI. Nie będę rozpisywać się na temat sytuacji bo jak wiadomo w Internecie nic nie ginie..ale okazali się bardzo pomocni i podeszli do mojego przypadku indywidualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Polecam mecenasa Dariusza Staniszewskiego w kwestiach windykacji. Poukładał nam te sprawy w firmie. Wcześniej korzystaliśmy z tradycyjnych windykatorów i kompletnie nic to nie dawało. Kancelaria ma zupełnie inne podejście, bez szarpania, ponaglania etc. Raz na jakiś czas dostaję raport co jest aktualnie robione i czekam na wyniki. Więcej niż połowa zobowiązań już odzyskana. Mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii windykacji w mojej firmie współpracujemy już od lat tylko z deputo. Nie jest trudno trafić na oszustów i nie dość, że nie odzyskać należności, to jeszcze stracić. Tak więć ich uważam za solidnych i zaufanych. Nie napotkaliśmy jeszcze problemu wobec zleconych im zadań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Ja mogę polecić usługi windykacyjne i wierzytelności Deputo. Działają zgodnie z prawem, rozwiazują szybko problemy, z którymi ja borykałem się stanowczo za długo. Polecam tą firmę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas

Ja na podstawie zawodowych doświadczeń mogę polecić EOS KSI. Bardzo duża skuteczność ściągalności i udana współpraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachir

eos ksi potrafi to robić bardzo dobrze i skutecznie. Polecam zainteresować się nimi bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek

Dla mnie symbolem jakości jest eos ksi i jest wysoko ponad wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta

Według mnie najlepiej i najszybciej Twoje problemy rozwiąże firma Deputo . Miałam ogromny problem, który byłam pewna, ze jest nie do rozwiązania, ale jednak moja ostatnia deska ratunku Deputo podołała i odzyskała stracone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Garak

Oddałam swój dług do andrzej-rozanski.pl dostałam swoją należność niemal natychmiastowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja mogę polecić Deputo. Pewna i skuteczna firma windykacyjna. Dług odzyskany. Ogarnęli wszystko kompleksowo przez co nie musiałam się niczym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
Dnia 9.12.2019 o 11:42, Gość Martyna napisał:

Ja mogę polecić Deputo. Pewna i skuteczna firma windykacyjna. Dług odzyskany. Ogarnęli wszystko kompleksowo przez co nie musiałam się niczym martwić.

Też mogę ich polecić. Miałam meeega skomplikowaną sprawę i nikt nie chciał pomóc. Zgłosiłam się do Deputo i ogarnęli temat bardzo szybko. Sprawa zakończona sukcesem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

ja śmiało polecam eos ksi ze względu na dużą skuteczność i to w jaki sposób traktują dłużników tj. korzystne propozycje spłaty i ludzkie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stach

Na pewno tak jak pisze wiele osób, eos ksi jest godne polecenia, moja mama miała problem z długami i tam potraktowano ją naprawdę w porządku, nikt nie krzyczał, nie oszukiwał, tylko szukano kompromisowego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bako

U mnie się najlepiej Kaczmarski Inkasso sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ogólnie sporo firm windykacyjnych jest. Najlepsza wg mnie to Deputo. Prowadzą sprawy szybko i konkretnie. Informują o postępie danej sprawy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona

Ja polecam firmę windykacyjną GRAN z Małopolski, z tego co wiem to działają bez zaliczkowo, są bardzo skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ja jestem zadowolony z usług firmy windykacyjnej Deputo. Wszystko szybko i sprawnie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Osobiście polecam usługi eos ksi, bardzo dobry kontakt z klientem, szybkie ściągnięcie należności i duży profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×