Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o takiej sytuacji? Ona 22 on 57?

Polecane posty

Gość gość
uważasz że starszej osoby nie można kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie napisałam. Ale znasz jakąś parę z tak dużą różnicą wieku która jest ze sobą z miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ona szuka tego u dojrzałego czego za wója u młodego nie uświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam 4 pary a moze wiecej,nawet znam jedna kobiete ktora jest starsza od chlopaka on ma 40 lat a ona 68 lat(widze ze on sie troszke oglada z mlodszymi kuperkami)moze teskni za dzieckiem.ciekawa jestem ile jeszcze wytrzymaja(sa ponoc ze soba 15 lat)jej corka ma 48 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam oparcia, szukam bezpieczeństwa, chyba szukam w nim ojca. Gościu 23.07, no to ciekawa para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam oparcia, szukam bezpieczeństwa, chyba szukam w nim ojca. Gościu 23.07, no to ciekawa para. WIEM ZE NIE CIEKAWA,narzekala na niego w styczniu,ale ja sie nie wtracam i nie komentuje ,jak ja widze na ulicy to ide w druga strone,nie chce o tym slyszecz,wiem ze sie spotyka z kolegami i kilka razy nie wracal do domu w weekendy,mlody chlopak co bedzie siedzial z babacia i sluchal jej gledzenia,moze go to tez irytuje bo kobieta ubiera sie w mini spodniczki nosi ciuchy dla nastolatek,ciekawe ile jeszcze wytrzymaja ze soba?widzialam ze jej 50 letni syn byl z zona w Swieta Wielkanocne w odwiedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie masz do stracenia,masz prawo byc szczesliwa,wiec sie nie zastanawiaj ,ja na twoim miejscu to bym sie jutro do niego wprowadzila i nie marudzila,jak cos by nie wypalilo to sie wyprowadzasz od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice się mnie wyrzekną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polański się ożenił z młodą Emmanuel. a miał wtedy chyba z 56 lat i mają dwójkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile jest od niej starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 33 lata Polański jest starszy od żony. To samo Michael Douglas chyba starszy o 25 lat od Catherine. Tytko nie mówcie, że na kasę poleciały, bo kasę miały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To różnica wieku podobna. Co w takim razie kierowało np. Catriną? Miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Emanuel, żona Polańskiego nie poleciała na jego pieniądze, skoro mają rodzinę, to samo Catherine skoro już była aktorką i grała w takich filmach jak maska zorro. Po prostu miłość i uczucie. Sama Emmanuel powiedziała, że zakochała się w Polańskim. Ale dla was Polaczki to dziwne, prawda ? Który facet w wieku 56 lat nie chciałby mieć 20 latki jako żony i mieć z nią dzieci ? Ale niektórzy mogą sobie pomarzyć w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że Douglas i Catherine Zeta Jones mają dwójkę dzieci ze sobą i są małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość. Dziękuję za te posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×